Siyaset

Müftüoğlu’ndan Dost Beykoz’a ziyaret

Müftüoğlu’ndan Dost Beykoz’a ziyaret
2014.08.12 00:00
| | |
6917

Partisinin seçim çalışmalarına katılmak üzere Beykoz’a gelen Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Adayı İsmail Müftüoğlu, Dost Beykoz’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette seçim çalışmalıyla ilgili bilgi veren İsmail Müftüoğlu, kendisini karşılayan Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür’e, “Belgeler Konuşuyor… Milli Görüşte Kırılma ve Balkanlarda El Oldum” isimli kitaplarını hediye etti.

Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’dan da söz eden Müftüoğlu, Erbakan’ın İslam Dünyası’nın lideri olduğunu ve ortaya koyduğu vizyonla oluşturduğu Milli Görüş hazinesinin bir türlü tüketilemediğini belirtti.

Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un ayrılmasıyla camiaya bir darbe daha vurulduğunu sözlerine ekleyen Müftüoğlu, bugün Türk siyasetinin etkin aktörlerinin bir çoğunun Milli Görüş’ün ekolünden geldiğini ve bu da, Prof. Necmettin Erbakan’ın ufkunun ne kadar geniş olduğunu ortaya koyduğunu belirtti…

Son günlerde çeşitli kesimlerce dillendirilen, ‘Türkiye tam demokrasiye geçti, dışarıda itibarlı bir ülke olduk’ şeklindeki ifadelerin gerçeği yansıtmadığını da söyleyen Müftüoğlu, dış güçlerin istemesi durumunda Türkiye’nin karışabileceğini ve ülkenin her zaman huzursuzluk çıkabilecek bir çizgide tutulduğunu belirtti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: İsmail Müftüoğlu, Saadet Partisi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"