Spor

Müdürlerden Gümüsuyu Spor Kulübü'ne ziyaret

Müdürlerden Gümüsuyu Spor Kulübü'ne ziyaret
16.08.2018 14:05
| | |
3537

Ahmet Katırcı’nın Beykoz Kaymakamı olmasıyla birlikte, bürokrasi anlayışı da değişmeye başladı.

Bu kapsamda Beykoz'da spor kulüplerini de ziyaret kapsamına alan kurum müdürleri ilk ziyaretini Gümüşsuyu Spor Kulübü'ne yaptı.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Bülent Küçük olmak üzere, İlçe Sağlık Müdiresi Evren Yılmaz, İlçe Tarım Müdürü Murat Ekinci, İlçe SGK Müdürü Ferda Özkalender ve İlçe Sosyal Hizmetler Vakfı Başkanı Selim Safi, Gümüşsuyuspor'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş gerçekleşen ziyaretten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederken, "Bizler her zaman Beykoz İlçesinde, Sosyal hayatın, Sivil Toplum Yapılanmaların yanında ve içinde olduk. Beykoz İlçesinde Sosyal hayatın her aşamasında bulundum…Siyaset, Spor, Dernekçilik… Yaşadığımız bu güzel örnekte olduğu gibi bu tür temasların ilçenin gelişimine katkı sunacağı düşüncesinde olduğumu beyan etmek isterim. İlçe Müdürlerimizi gerek bizim gerekse de ilçemizin diğer spor kulüplerinin değişik branşlarındaki müsabakalarında da görmeyi arzu ederiz. Yaptıkları ziyaret için her birine ayrı, ayrı teşekkürlerimi sunuyorum ” diye konuştu.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük ise yaptığı değerlendirmede, "Beykoz İlçemizde Sayın Kaymakamımız Ahmet Katırcı’nın görev yapmasını ilçe adına bir şans olduğu düşüncesindeyim. Kendisi çok farklı bir profil çizmekte, bizlere de ilham olmakta. İlçe Resmi Kurumlarının başında bulunan Müdür arkadaşlarımız ile bu tür ziyaretleri sıklıkla yapma düşüncesindeyiz. Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanımız ve Yöneticilerine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı da teşekkürlerimizi sunuyoruz ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Gümüşsuyu Spor Kulübü, Ziyaret, Müdürler

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"