Yaşam

Muammer Yavuz yeniden başkan

Muammer Yavuz yeniden başkan
2014.07.27 00:00
| | |
10405

Giresun İli Bulancak İlçesi ve Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurul toplantısında Muammer Yavuz yeniden başkanlığa seçildi.

Giresun İli Bulancak İlçesi ve Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 18 Kasım Pazar günü Ortaçeşme’deki Dernek Lokalinde Olağan Genel Kurul Toplantısı yaptı.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Bilir, Beykoz Dereliler Dernek Başkan Yardımcısı Esen Usta, İstanbul Kayhan Derneği Başkanı ve BUFET Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Aydın, Bayrampaşa Bulancaklılar Dernek Başkanı Cengiz Köse, yardımcısı Selim Korkmaz, Batumlular Dernek Başkanı Ali Kemal Kılıç, Beykozlu Giresunlular Dernek Sekreteri Mustafa Öztürk, Ortaçeşme Muhtarı Tahsin Usta’nın da katıldığı Genel Kurul, Divan Başkanının seçilmesiyle başladı.

Kongrede, yapılan oylamada, oy çokluğuyla  Aydın Vural Divan Başkanlığına seçilerek gündem maddelerine geçildi.

Dilek ve temenniler bölümünde bir konuşma yaparak, köyden kente göç eden insanların kurdukları derneklerle geleneklerini ve göreneklerini yaşatmak için bir araya geldiklerini kaydeden Başkan Yardımcısı Ali Bilir, “siyasetçilerden çok bilim adamlarına, eğitimcilere önem verin. Çünkü bizim gelenek ve göreneklerimizi onlar yaşatacak” dedi.

Beykozlu Bulancaklılar Dernek üyelerinin de oldukça kalabalık katılım gösterdiği kongrede Muammer Yavuz yeniden başkanlığa seçilirken yönetim kurulu da şu şekilde oluştu:

YÖNETİM KURULU ASİL

Muammer Yavuz

İbrahim Dik

Aydın Yılmaz

Hayrettin Kurtoğlu

Fikret Akçay

Hayrettin Torun

Mustafa Güler

DENETİM KURULU ASİL

Zekeriya Oral

Arif Vural

Kerim Aydın

Yiğitağa Kurtoğlu

Şefik Akçay

Zikrullah Ok

Ercan Yılmaz

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Giresun, Bulanacak, Muammer Yavuz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"