MOBİSAD Başkanı Turnacı’dan istikrar vurgusu

  • Güncelleme: 27.06.2018 19:42
  • Okunma: 4041 kez
  • Yorum: 0
Geçtiğimiz aylarda yapılan kongre ile MOBİSAD Başkanı seçilen Beykoz’un tanınan işadamlarından Mustafa Turnacı seçim sonuçlarını değerlendirdi.
MOBİSAD Başkanı Turnacı’dan istikrar vurgusu

Değerlendirmelerine ilişkin yazılı bir açıklama yapan Turnacı, 24 Haziran 2018 Seçimleri’nin hayırlı olmasını diledi.

24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sonuçlarını değerlendiren MOBİSAD Başkanı Mustafa Kemal Turnacı, “Seçimlerin vatanımıza ve milletimize, sektörümüze ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz. Ülkemizde oluşan istikrar ortamında, bizler de sektörümüzü daha yukarılara taşıyacak çalışmalar içerisinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin en büyük 3 STK’sından biri olan Mobil İletişim Araçları Ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği (MOBİSAD), 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri ile ilgili açıklama yaptı. MOBİSAD Başkanı Mustafa Kemal Turnacı, seçim sonuçlarıyla ilgili şunları söyledi: “Sektörümüz neredeyse bütün sektörlere kılavuzluk hizmeti veren bir sektör konumundadır. Bu bağlamda sektörümüzün gelişimi ve büyümesi, ülke ekonomisi ve gelişimi açısından da önem taşımaktadır. İstikrarın devam ettiği, tecrübenin icraata dönüşeceği, sektörel sorunlarımızın ülkemiz menfaatine çözümleneceği bir döneme girdiğimizin bilincinde, sektör olarak büyük bir büyüme göstereceğimize inanıyoruz. MOBİSAD olarak; sektörel gelişmelerde ve 5G’ye geçiş sürecinde ülkemiz için büyük bir özveri ve heyecan ile çalışacağımızı belirtmek isteriz”.

Haber Merkezi