Güncel

MNG'nin AK Parti kargoları ormandan çıktı

MNG'nin AK Parti kargoları ormandan çıktı
2014.09.25 00:00
| | |
6585

AK Parti Genel Merkezi’nin MNG kargo kanalıyla Beykoz İlçe Merkezi’ne ve Beykozlu vatandaşlara gönderdiği paketler Kavacık’ta ormanlık alanda bulundu.

AK Parti camiası şokta…

AK Parti Genel Merkezi’nin Beykoz İlçe Teşkilatı’na ve vatandaşların direkt isimlerine MNG kargo Kanalıyla gönderdiği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ait görseller Kavacık Otağtepe Caddesi üzerindeki ormanlık alanda bulundu.

Ormanlık alanın karşısındaki site sakinlerinden olan bir vatandaşın yapmış olduğu ihbar üzerine söz konusu yere giden AK Parti İlçe Yetkilileri gördükleri manzara karşısında şaşkına döndüler.

Ormanlık alanda AK Parti Genel Merkezi’nden gönderilmiş çok sayıda paketin atılmış olduğunu gören AK Partililer durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen polisler atılı kargoları yerinde görerek tutanak tuttu.

MNG Kavacık Açıklama yapamadı

MNG Kargo’nun Kavacık ofisiyle irtibat kuran AK Parti Beykoz İlçe Başkan yardımcısı Zülküf Sönmez ise aldığı cevap karşısında bir şaşkınlık daha yaşadı.

MNG Kavacık Ofisi ise konuyla ilgili hiçbir açıklama yapamadı… Dost Beykoz olarak konuyla ilgili bilgi almak üzere aradığımız MNG Kargo Kavacık ofisi bize de aynı cevap verdi.

Diğer yandan AK Parti Beykoz İlçe Başkan yardımcısı Zülküf Sönmez ise yapmış olduğu açıklama da konunun adli mercilere yansıdığını ve kendileri tarafından AK Parti Genel Merkezi’ne bildirileceğini söylerken, “yaşanan olayın büyük bir terbiyesizlik ve sorumluluğun su istimalidir… MNG kargo bunun sorumlularını bulup gerekli işlemi yapmak mecburiyetindedir” şeklinde konuştu.

Sönmez, ormanlık alanda bulunan paketlerin uzun süredir bekledikleri görseller olduğunu söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Kavacık, MNG Kargo

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"