Kültür

Minik yazar Beykoz'da geleceğini imzalayacak

Minik yazar Beykoz'da geleceğini imzalayacak
20.04.2016 19:36
| | |
5871

Henüz 9 yaşında kitap yazan Nisa Naz Kılıç, Beykozluları 22 Nisan Cuma günü saat 14.30'da Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı'ndaki imza gününe davet ediyor.

İlk kitabı olan "Nisa'dan Çocukça Hikâyeler" için kendisine imza günü düzenlenen Nisa Naz Kılıç, ilk röportajını da Dost Beykoz'a verdi. Oldukça güzel bir ifade yeteneğine sahip olan ve aynı zamanda Halide Edip İlkokulu 3. sınıfına devam eden Yazar Nisa Naz Kılıç, tüm Beykozluları 22 Nisan Cuma günü saat 14.30'da Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı'nda gerçekleştirilecek olan imza gününe davet etti. Minik Nisa'nın annesi Gülser Kılıç ise kızlarıyla gurur duyduklarını ifade ederek, ebeveyn olarak kendisine güvendiklerini dile getirdi.

Nisa'dan Çocukça Hikâyeler adlı kitabını ilk kez 22 Nisan Cuma günü saat 14.30'da imzalayacak olan Nisa Naz Kılıç, ilk röpportajı için de Dost Beykoz'u tercih etti. Dost Soruları yanıtlayan Nisa Naz Kılıç, çocukların kitap okumaları hakkında ise şunları söyledi:

'Minik Yazar, kitap okumayı tüm çocuklara tavsiye etti'

"Bence her çocuk kitap okumayı sevmeli... Çünkü kitap, çocukların, büyüklerin ve herkesin can arkadaşıdır."

Yazdığı kitabın, yaklaşık 1 yıllık bir çalışmanın ürünü olduğunu da ifade eden Nisa Naz Kılıç, kitapla ilgili olarak kendisine yardımcı ve destek olan isimleri ise şu şekilde sıraladı:

'Nisa'nın imza günü: 22 Nisan Cuma saat 14.30'da...'

"Beykoz Belediye Başkan Yardımcım Muharrem Başkanım (Kaşıtoğlu), Kazım Müdürüm (Bozbay), Okul Müdürüm Mehmet Özdemir ve beni çok destekleyen Sınıf Öğretmenim Sibel Öztürk..."

Son olarak, Minik Nisa Naz Kılıç, tüm Beykozluları, 22 Nisan Cuma günü saat 14.30'da Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı'nda gerçekleştireceği imza gününe davet etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Minik Yazar, Nisa Naz Kılıç, Kitap, İmza Günü, Beykoz, Gülser Kılıç, Çocuk Kitapları Fuarı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"