Eğitim

Minik Beykozlular ilahi söyledi

Minik Beykozlular ilahi söyledi
26.05.2016 22:40
| | |
6147

Foto galeri

Beykoz Müftülüğü'ne bağlı Balarısı Anaokulu'nun yıl sonu gösterisi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Bu yıl 2. kez düzenlenen 4-6 yaş arası çocuklara yönelik Beykoz Müftülüğü himayesindeki eğitim, Balarısı Anaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan bir etkinlikle sona erdi. Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş'ın da katıldığı programda minik Beykozlular, hünerlerini ailelerine sergiledi. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Balarısı Anaokulu Yılsonu gösterisinde bir konuşma yapan Müftü Demirtaş, çocukları Allah'ın bir lütfu olarak niteledi. Geçtiğimiz yıl 4 olan sınıf sayısının bu yıl 16'ya yükseldiğini ve öğrenci 4-6 yaş öğrenci sayısının 250'yi aştığını da hatırlatan Müftü Demirtaş, yalnızca Dost Beykoz'un izlediği gösterimde şunları söyledi:

"Çocuklarımız bize emanet... Allah'ın bir emaneti... Çocuklarımız bize Allah'ın bir lütfu... Çocuklarımız bir nimet... Çocuklarımız aynı zamanda bizim imtihanımız. Dolayısıyla nimete şükürle karşılık vermek gerekir. Emaneti de onun fıtratını, tabiatını bozmadan, ruhsal ve bedensel gelişimlerine uygun olarak onların eğitilmesi gerekir. Bunların başında da din eğitimi gelir."

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen yılsonu etkinliği, minik Beykozluların söylediği ilahiler, sureler ve şiirler ile devam etti. Çocuklarını ilgi ve heyecanla takip eden aileler ise onların hünerlerini gururla izledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Balarısı Anaokulu, Yılsonu, Gösteri

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"