Siyaset

Miniç: "Hükümete destek vermeyen şerefsizdir!"

Miniç:
12.10.2015 19:33
| | |
10501

BBP'nin Beykoz'daki en etkili isimlerinden Bilgehan Murat Miniç, yaşanan terör saldırıları sonrası sert konuştu.

BBP'nin Beykoz'daki en etkili isimlerinden Bilgehan Murat Miniç, yaşanan terör saldırıları sonrası sert konuştu.

Ülkemizde özellikle son aylarda art arda yaşanan terör eylemleri, vatandaşları olduğu kadar siyasileri de canından bezdirdi. Son yerel seçimlerde BBP'nin Beykoz Belediye Başkan Adayı olan ve aynı zamanda Dost Beykoz'da da köşe yazıları yazan Bilgehan Murat Miniç, AK Parti'ye yönelik eleştirel kimliğini bir kenara koydu ve Hükümete destek çağrısı yaptı. Kendisine ait sosyal paylaşım hesabından seslenen Bilgehan Murat Miniç, "Siyasi hesaplar yapıp terörle mücadelede Devlete, Hükümete destek vermeyen şerefsizdir!" dedi. BBP'nin Beykoz'daki etkili seslerinden Bilgehan Murat Miniç'in bu paylaşımının altına yapılan yorumlarda ise BBP’liler dâhil, genel olarak Miniç'e destek verildiği gözlendi.

BBP’li Murat Miniç, sosyal hesabından isyanını dile getirdi: “Operasyonları durduran da… İnlerine girmeyen de… Polise askere yetki vermeyen de…”

Bir yandan PKK ve diğer yandan da IŞİD'in Türkiye merkezli silahlı saldırıları ve terör eylemleri, ülkedeki 75 milyonu ayrımsız bir şekilde kenetledi. Hemen tüm siyasi partilerden teröre lanet mesajları ve açıklamaları gelirken, Beykoz'da önemli bir isim, sosyal medya hesabından dikkat çekici mesajlar verdi. Büyük Birlik Partisi (BBP)'nin son 2014 Yerel Seçimleri'nde Beykoz Belediye Başkan Adayı olan ve aynı zamanda uzun yıllardır Dost Beykoz'da köşe yazarlığı yapan Bilgehan Murat Miniç, kişisel hesabından şu şekilde seslendi:

"Bu terörü bitirene kadar son kahpe soyu geberene kadar operasyonları durduran da... inlerine girmeyen de... polise askere yetki vermeyen de... siyasi hesaplar yapıp, terörle mücadelede Devlete, Hükümete destek vermeyen de şerefsizdir!"

BBP’li olduğu anlaşılan bir vatandaştan Miniç’e destek: “Hamdolsun Alperen reflekse…”

Bilgehan Murat Miniç'in bu yazısının altına yorumlar da peş peşe gelirken, genel olarak Miniç'e destek verildiği gözlendi. Bir vatandaş, "Amin... Bir de Hükümeti bu durumlar karşısında yalnız bırakmamak gerekiyor. Şu durumda sanki terör, sadece AKP'nin savaşı gibi görünüyor" derken, bir başka vatandaş, "Al benden de o kadar Başkan!" diyerek, düşüncelerini dile getirdi. BBP'li olduğu anlaşılan bir vatandaş, "Hamdolsun Alperen reflekse" diye yazarken, bir başka vatandaş da "İşte partice değil; Muhsin'ce bir duruş... Muhsin Başkan, adalet, hak, hakikat için önce vatan, önce devlet, derdi" şeklinde görüş belirtti ve Miniç'e destek verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Bilgehan Murat Miniç, Hükümet, Destek, Terör, Açıklama

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"