Spor

Milli isimlerden Başkana ziyaret

18.09.2015 10:46
| | |
3373

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu'na Hentbol Milli Takımı Forması hediye edildi.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu'na Hentbol Milli Takımı Forması hediye edildi.

Geçtiğimiz haftalarda İtalya’nın Pescara kentinde Uluslararası Akdeniz Oyunları Organizasyon Komitesi’nin (ICMG) düzenlediği 1. Akdeniz Plaj Oyunlarında mücadele eden erkek Plaj Hentbol Milli Takımlarımız, üçüncü olmuştu.

Pescara kentindeki Arena del Mare'de oynanan Erkek plaj milli takımımız üçüncülük-dördüncülük mücadelesinde Yunanistan ile karşı karşıya gelmiş İlk periyodu 17-16 kazanan Millilerimiz, ikinci periyodu 17-15 kaybetmişti. Setlerde 1-1'lik eşitliğin ardından yapılan seri atışlarda rakibini 8-7 yenen Millilerimiz, üçüncü olarak bronz madalya kazanmıştı.

İtalya'dan 3.olarak dönen erkek Hentbol Milli Takımında Beykoz Belediyespor etiketli 3 isim görev yaptı. Aynı zamanda Beykoz Belediyespor Erkek Hentbol Takımını İsmail Tarakçı ile birlikte çalıştıran Akın Yenigün Milli Takımda da antrenör olarak görev yapmakta iken takımda yer alan Ozan Erdoğan ve Musa Günerler ise yaptıkları katkılar ile Milli takımın başarısında büyük pay sahibi olmuşlardı.

İşte bu üç isim Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu'na bir ziyaret gerçekleştirerek beraberinde getirdikleri ve Milli Takım Sporcu ve Teknik Kadrosu tarafından imzalanmış bir Milli Takım formasını sundular.

Muharrem Kaşıtoğlu ziyarette yaptığı konuşmada Beykoz Belediyespor Kulübü olarak Hentbol Şubesini kurmakla ne derece doğru bir karar verdiklerini görmeye başladıklarını söylerken, "Biz bu spor dalında her zaman ifade ettiğim gibi markalaşmak istiyoruz. Geçen sezon ilk kez kurulan takımımız bilindiği üzere 2.Ligi Şampiyon olarak tamamlayıp THF 1.Ligine yükselme başarısı göstermişti. Bu sevincin yanında Milli Takımlar düzeyinde 3 sporcumuz ve de bir de antrenörümüz bulunmakta. Bu da ayrı bir gurur vesile olmuştur.  Ben Akın Hocamız ve sporcu kardeşlerimizi ülke hentboluna yaptıkları katkı nedeni ile kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum" şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu açıklamalarının devamında THF 1.Ligine deplasman galibiyeti ile başlayan takımını kutladığını ifade ederken, " Bu sezon kendilerinden aynı başarıyı tekrarlayıp Süper Lige çıkma başarısı da beklediğimi ifade etmek isterim. Hafta sonunda şampiyonluktaki en büyük rakiplerimizden biri olan Yozgat Bozokspor ile çok önemli bir maça çıkacağız. Beykozlu sporseverleri tribünlere bekliyoruz. İnanıyorum ki bu sporu sevecekler" diye konuştu.

Akın Yenigün ve Musa Günerler-Ozan Erdoğan ikilisinin ziyaretinde Hentbol Takımı Menajeri Yaşar Kesici'de hazır bulundu.

Beykoz Belediyespor-Yozgat Bozokspor karşılaşması 20 Eylül 2015 Pazar Günü Saat 14.00'de Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda başlayacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Belediyespor, Hentbol, Başkan, Ziyaret, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"