Milli Görüş Lideri Beykoz’u ziyaret edecek

  • 0
  • 6680
Milli Görüş Lideri Beykoz’u ziyaret edecek

Yeniden Refah Partisinin Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Beykoz’a gelecek.

Ankara Arena Spor Kompleksinde yapmış olduğu 2. Olağan Kongrenin ardından 2023 yılı Haziran ayında yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için çalışmalarına başlayan Milli Görüş Lideri Dr. Fatih Erbakan İstanbul’da yapacağı çalışmalara Beykoz’u da dahil etti.

23 Aralık Cuma akşamı saat 18.30’da Beykoz’a gelecek olan Dr. Fatih Erbakan’ın akşam saatlerinde Rüzgarlıbahçe’deki İlçe binası önünde karşılanacağı, orada Beykoz’un dinamikleriyle bir araya gelmesi planlanan Genel Başkan Erbakan’ın daha sonra kısa ziyaretler yapacağı bildirildi.

İlçe Başkanı Mikail Akyıldız ise Genel Başkanları Erbakan’ın Beykoz’da ilk kez bir siyasi çalışma yapacağını, onun için görkemli bir karşılama yapmak istediklerini dile getirdi.

Yeniden Refah Partisi Lideri Dr. Fatih Erbakan’ın Beykozlu olmasının kendileri için büyük önem arz ettiğini, Kanlıca’da ikamet eden Erbakan’ın Beykoz’a yabancı bir isim olmadığını ifade eden Başkan Akyıldız, tüm teşkilatlarıyla birlikte liderlerini Beykoz’da karşılayacak ve onu halkla buluşturacaklarını söyledi.

Başkan Akyıldız, 23 Aralık Cuma günü saat 18.30 sularında Beykoz halkını Rüzgarlıbahçe’deki Yeniden Refah Partisi İlçe binası önünde beklediklerini ifade etti.

Haber Merkezi

İYİ Parti Beykoz Teşkilatı büyük kayıp yaşadı
Önceki İYİ Parti Beykoz Teşkilatı büyük kayıp yaşadı
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz