Yaşam

Milli Görüş Beykoz Teşkilatı çok üzgün

Milli Görüş Beykoz Teşkilatı çok üzgün
19.09.2016 18:40
| | |
10477

Yaklaşık iki yıldır yakalandığı hastalık nedeniyle tedavi gören Beykoz'un sevilen ismi Mustafa Özkan, ebediyete uğurlandı.

Çubuklu Halil Ağa Camii'nde ikindi namazına müteakip düzenlenen cenaze törenine Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri, AGD Beykoz Şube Başkanı Rıza Gik, Dost Beykoz Yayın Koordinatörü Ekrem Tuncer, Çubuklu Mahallesi eski muhtarı Şenel Ustabaşı ve merhum Özkan'ın çok sayıda seveni katıldı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Mustafa Özkan, yaklaşık iki yıldır Fatih'te bulunan Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu.

Merhum Özkan evli, Zehra ve Fatih adında iki evladı vardı. Çubuklu Mahallesi'nde ikamet eden, Mustafa Özkan Beykozluların sevdiği bir isimdi.

Milli Görüş camiasında yıllardır siyaset yapan Özkan, son iki yıldır sağlık sorunları nedeniyle ara vermiş fakat ziyaretine gelen sevenlerine her zaman Milli Görüş camiasında olacağına dair söylemlerde bulunmuştu.

54 yaşındaki Merhum Mustafa Özkan'ın cenazesinin Çubuklu Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığına defnedildi.

Defin işleminin ardından ise merhum Mustafa Özkan'ın sevenleri Çubuklu Mezarlığı'ndaki kabri başında Yasin-i Şerif okuyarak dua etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Milli Görüş, Mustafa Özkan, Vefat, Cenaze

reklam
1 Yorum
Muhammet Kalaycı 20.09.2016 09:21:44

Çok özel bir insandı Mustafa abi. Hiç tanımadığı bir insanla tanisirken bile "merhaba ben Milli Görüşcü Mustafa Özkan " diye kendini tanıtırdi, bu derecede dava bilincine sahipti. Bununla birlikte dünya iyisi kimseyi kırmayan çalışkan bir mücahit ti. Biz şahidiz. Rabbim rahmetiyle muamele etsin.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"