Milli Eğitim Bakanından Beykoz'a baskın ziyaret

  • 31.05.2022 19:42
  • Güncelleme: 31.05.2022 19:42
  • Okunma: 2395 kez
  • Yorum: 0
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, İstanbul'daki çalışmaları sırasında Beykoz'un proje okulu Koç Ortaokulu'nu ziyaret etti.
Milli Eğitim Bakanından Beykoz'a baskın ziyaret

Okulda incelemelerde bulunan Bakan Özer, okul kütüphanesini ile destekleme yetiştirme kursunda bulunan öğrencileri de ziyaret etti. 

Bakan Özer, daha sonra öğretmenlerle de bir araya gelerek taleplerini dinledi. 2021-2022 eğitim öğretim yılını öğretmenlerle değerlendiren Özer, yüz yüze eğitim konusundaki kararlı tutumlarında öğretmelerin büyük desteği olduğunu ifade ederek desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Öğretmenler ise Öğretmenlik Meslek Kanunu'ndan dolayı Bakan Özer'e teşekkür etti.

Ziyaret programına, Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ile Vehbi Koç Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi İpek Kıraç da eşlik etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da Bakan Özer'i ilçede ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, "Birlikte Gümüşsuyu Mahallemizdeki Koç Ortaokulu'nu ziyaret ettik. Okul yönetici ve öğretmenlerinden eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldık. Sayın Bakanımıza Beykoz'umuza ayırdığı vakit için teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz