Milletvekili aday adayı Bostancı'dan Dilmaç'a ziyaret

  • Güncelleme: 13.05.2018 19:53
  • Okunma: 5621 kez
  • Yorum: 0
AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı Muhammet Bostancı, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ı makamında ziyaret etti.
Milletvekili aday adayı Bostancı'dan Dilmaç'a ziyaret

Bostancı, Dilmaç'a yeni görevinde kendisine ve ilçe teşkilatına başarılar diledi.

Bostancı, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki Türkiye’nin, muassır medeniyetler seviyesini aşmak ve 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için 24 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade etti.

Bostancı, 16 yıllık AK Parti iktidarının başarılarla dolu olduğunu belirterek 24 Haziran seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin yürürlüğe girmesiyle Türkiye’nin yeniden şahlanışa geçeceğini söyledi. 28 yıllık mühendislik hayatında yurtdışı ve yurtiçinde çeşitli özel sektör firmaları ile bir İBB iştirakinde 20 yıla varan çalışma süresince ulaştırma, kültürel miras, kentsel tasarım, kentsel dönüşüm vs. projelerinde kazandığı yerel yönetim tecrübesi yanı sıra siyasi konulara, idari ve hukuki mevzuat sistematiğine olan vukufiyeti ile Meclis çalışmalarına katkıda bulunarak, AK Parti'nin büyük Türkiye hedefine fiilen omuz vermek istediğini ifade etti.

Aynı zamanda FSM köprüsünde darbeciler tarafından vurularak Beykoz’un 15 Temmuz gazilerinden olan Muhammet Bostancı ziyaretinin sonunda bizzat kendisi tarafından kaleme alınmış olan 35 kıtalık 15 Temmuz Destanı (Selam Olsun) isimli şiirinin yer aldığı tabloyu da AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı adına İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’a takdim etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz