Millet İttifakı'ndan Beykoz'da kaynaşma kahvaltısı

  • 0
  • 4647
Millet İttifakı'ndan Beykoz'da kaynaşma kahvaltısı
Millet İttifakı'ndan Beykoz'da kaynaşma kahvaltısı
Millet İttifakı'ndan Beykoz'da kaynaşma kahvaltısı
Millet İttifakı'ndan Beykoz'da kaynaşma kahvaltısı

Millet İttifakı'nın Beykoz'daki tarafları CHP'li ve İYİ Partili yöneticiler Hıdiv Kasrı'ndaki kahvaltıda bir araya geldi.

Gelecek yıl yapılacak seçim öncesi birlik ve beraberlik mesajları veren her iki partinin Beykoz temsilcileri, programın asıl amacının 'kaynaşma' olduğunu belirtti.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün sözlerine "Birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltımıza hoş geldiniz." diyerek başladı.

Başkan Düzgün, bundan sonraki süreçte her iki partinin temsilcileri olarak Beykoz'daki saha çalışmalarını birlikte sürdüreceklerini ifade ederek, "Bir tanışalım, beraberce başlayalım istedik. Daha da genişleyerek, diğer ittifak üyesi olan siyasi partilerimiz ile de bir araya geleceğiz. Yine sizlerle paylaşacağız bunu. Ama bir başlangıç olarak Akif Taşdemir başkanımzla beraber yaza veda edelim, Yönetim Kurulu Üyelerimize iyi çalışmalar dileyelim istedik. Çünkü bundan sonra daha çok yorulacağız, daha çok terleyeceğiz. Mutlaka Millet İttifakı’nın kazanması için her türlü çabayı sarf edeceğiz." dedi.

Toplantının ikinci konuşmasını İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir yaptı.

Taşdemir de bundan sonraki süreçte her iki parti organlarının birlikte çalışacaklarını, sandık güvenliği adına ve sokak çalışmalarında iyi bir çalışma çıkacaklarını kaydetti.

Yönetim Kurulu Üyelerinin birbirleriyle tanışış kaynaşması için bir araya geldiklerini ifade eden Taşdemir, şunları kaydetti:

"Sokaktaki ve sandıktaki birlikteliğimiz çok önemli. Bu seçim Türkiye’nin kader seçimi. Allahın izniyle zaten kazanacağımız bir seçim olacak, çok rahat bir seçim olacak bizim için Cumhurbaşkanlığı seçimi ama bizim birlikteliğimiz çok önemli, biraz daha çaba sarf etmemiz gerekiyor."

İlçe Başkanlarının konuşmaları sonrası her iki partinin Yönetim Kurulu Üyeleri Beykoz ve seçim üzerine sohbet gerçekleştirdi.

Toplantı, hatıra fotoğrafı çekinilmesinin ardından sona erdi.

Haber Merkezi

İl Tarım Müdürü Beykoz çiftçilerini ziyaret etti
Önceki İl Tarım Müdürü Beykoz çiftçilerini ziyaret etti
Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Sonraki Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz