MHP üst yönetimi Beykoz'da muhtarlarla buluştu

  • 1
  • 6063
MHP üst yönetimi Beykoz'da muhtarlarla buluştu
MHP üst yönetimi Beykoz'da muhtarlarla buluştu
MHP üst yönetimi Beykoz'da muhtarlarla buluştu
MHP üst yönetimi Beykoz'da muhtarlarla buluştu
MHP üst yönetimi Beykoz'da muhtarlarla buluştu
MHP üst yönetimi Beykoz'da muhtarlarla buluştu
MHP üst yönetimi Beykoz'da muhtarlarla buluştu
MHP üst yönetimi Beykoz'da muhtarlarla buluştu

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, MYK üyeleri ve İl Başkanı Birol Gür, Beykoz'da STK temsilcileri ve muhtarlarla buluştu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanlığı'nca Anadoluhisarı Sabancı Öğretmenevi'nde "Güçlü siyaset, lider Türkiye, hedef 2023" temasıyla düzenlenen toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Dr. İzzet Ulvi Yönter, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Göz, Şahin Gürz, Nevzat Ünlütürk, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MHP İl Başkanı Birol Gür, Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, 45 mahalle muhtarı ve partililer katıldı.

"Çalmadık kapı bırakmayacağız"

Açılış konuşmasını gerçekleştiren MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, "MHP mensupları olarak önce ülkem ve milletim düsturunu edinerek çalışırız. Buradan hareketle ülkemizin güçlü duruşunu sürdürebilmesi için çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde tempomuzu arttırmakta kararlıyız. Her biri birbirinden değerli mensuplarımızla şimdi daha güçlüyüz. Her mahallede kadın kolları teşkilatımızı da bitirmek üzereyiz. Vatanımızın birliği ve dirliği için çalmadık kapı bırakmayacağız. İnanıyoruz ki 2023’te kazanan yine Türkiye olacak." ifadelerini kullandı.

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, partisinin üst yöneticilerinin bugün Beykoz'da olduğunu kaydetti.

"Türkiye'yi sizinle konuşmak istiyoruz"

Gür, "Bizim meselemiz, Türk siyasi hayatında devlet adamlığı kimliğiyle tanınan bilinen dürüst ve ilkeli siyaset dendiğinde akla gelen Devlet Bahçeli beyin selamlarını her İstanbulluya ulaştırma adına faaliyetler yürütüyoruz. En önemli faaliyetlerimizden birisi de hane ziyaretlerimiz, öncelikle şunu istirham ediyoruz. Kıymetli dava arkadaşlarımızı hanelerinizde misafir etmenizi istiyoruz. Türkiye'yi sizinle konuşmak, düşüncelerinizi almak istiyoruz." dedi.

Programda konuşan Dr. İzzet Ulvi Yönter, demokrasinin ilk halkası olan muhtarların özlük haklarının korunması ve kanun teklifinin bir an önce yasalaşması için mücadele edeceklerini ifade etti.

"Cumhur İttifakı olarak direndik mi? Direndik"

Asgari ücretin son 50 yılın en yüksek rakamına ulaştığını ifade eden Yönter, "Asgari ücreti bu hala getiren Cumhur İttifakı, bunu yapan Türkiye'nin kudreti, yükselen, büyüyen, kazanan, zenginleşen Türkiye'dir. Döviz oyunları, kur operasyonları, ekonomik tetikçilerin üzerimize gelmeleri, kuşatma ve sermaye gruplarının, para baronlarının, küresel tefecilerin ayak oyunlarına milletçe Cumhur İttifakı olarak direndik mi, direndik." diye konuştu.

Kurun çıktığı gibi düştüğünü, sıranın fiyatların düşürülmesine geldiği anlatan Yönter, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Fiyatlar da düşecek çünkü düşmek zorundadır. MHP'nin saygıdeğer lideri ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey bir kampanya başlattı. Bu kampanyada toplumun her kesimine bir çağrıda bulundu ve temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarının indirilmesi konusunda tavır ve tutumunu kamuoyu ile paylaştı. MHP garibanın ve vatandaşının yanında, kaymak tabakanın, Boğaz'a karşı viski yudumlayanların da karşısında çünkü biz milletin evladıyız. Döviz kuru çıkınca fiyat etiketlerini anında değiştirdilerse şimdi de değiştirecekler. Stokçular, kara borsacılar, fırsatçılar, kalpazanlarla sonuna kadar devlet ve millet olarak mücadele edeceğiz. Vatandaşımızın ve insanımızın hakkını yedirmeyeceğiz. İnsanımızın mutfağına, cüzdanına, sofrasına, ekmeğine musallat olan yarasalardan ve vampirlerden mutlaka hesap soracağız çünkü bu bizim manevi sorumluluğumuzdur."

"Devlet olarak kıran kırana mücadele ediyoruz"

"Kaç gündür döviz piyasasındaki oynamalarla meşgul oluyor, sabah akşam kur ve borsayı takip ediyor ve üzerimizden para hatta paradan para kazanmaya, geleceğimiz ipotek koymaya, irademizi rehin almaya çalışan iç-dış işgal cephesiyle devlet olarak kıran kırana mücadele ediyoruz. Kurlar yükselirken, faiz çıkarken, enflasyon artarken, hayat pahalılığı çoğalırken, çocuğuna bez, süt, mama alırken karşılaştığı astronomik fiyattan kim sevinir?"

Haber Merkezi

Mali Müşavirler Beykoz'da yüksek lisans yapacak
Önceki Mali Müşavirler Beykoz'da yüksek lisans yapacak
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (1 Yorum)

Hasan Şatıroğlu (3 yıl önce)

Muhtarlarla,STK karla gorusunce halka inildiğini zannediyorlar.. Seçimler olunca anlaşılır..Halka inin..halka

Yorum Yaz