MHP Teşkilatları Beykoz'da salonlara sığmadı

  • Güncelleme: 30.01.2019 15:34
  • Okunma: 12571 kez
  • Yorum: 0
MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, teşkilat bazlı düzenlemiş olduğu toplantıda 31 Mart 2019 Yerel Seçim çalışmalarını başlattığını duyurdu.
MHP Teşkilatları Beykoz'da salonlara sığmadı

MHP'nin, İBB Beykoz Koru Tesisleri'ndeki yemeğine; MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Murat Aydın'da katıldı.

"Katılım beklenenin üzerinde oldu"

Oldukça yoğun bir katılımın dikkati çektiği programın açılış konuşmasını yapan MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, seçimlere 61 gün kaldığını hatırlatarak, Milliyetçi Hareket Partisi olarak, 30 il ve ilçelerinde Cumhur İttifakı çatısı altında AK Parti ile birlikte hareket etme kararı aldıklarını kaydetti.

Oğuzhan Karaman: "Murat Aydın ortak adayımızdır"

"Beykoz’da da Murat Aydın Bey Cumhur İttifakının ortak adayı olarak belirlenmiştir. 25 yıllık belediye başkanlığı tecrübesi, yerel yönetimler tecrübesi olan Murat Aydın Bey, Beykoz’umuza kıymet, bilgi, birikim inancına sahip olduğuna inancımız tamdır. Cumhur ittifakında Beykoz’umuza bize emanet edilen Murat Aydın Beye sahip çıkacağız. Türk töresinde emanete sadakat vardır. Hıyanet edenler vasıfsız insanlardır. Milliyetçi ülkücü hareketin meclis üyeleri ile birlikte çok olumlu, verimli çalışmalar yürüteceğimize inancımız tamdır." şeklinde konuşan Başkan Karaman şöyle devam etti:

Beykoz'un çözülmeyi bekleyen sorunları var

Beykoz’umuzun bilinen mevcut sıkıntıları, çözülen, çözülmeyi bekleyen sorunları vardır. Bunlar; imar, mülkiyet, istikram gibi sorunlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Beykoz’umuzda bu sorunların hepsini aşacağımıza inancım tamdır. Birlikten rahmet doğar. Birlikten şefkat doğar. Birlik olacağız, beraber olacağız. Beykoz’umuzun sorunlarını birlikte çözeceğiz. Bununla alakalı belediye başkan adayımız akım süzgecinden geçirerek 25 yıllık tecrübesini Beykoz’da uygulayacaktır. Belki de Zeytinburnu kardeş ilçemiz olacaktır. Sıralamak gerekirse istikram noktasında özellikle geç simalarımıza bilgi, teknoloji, bilim ile alakalı bilim yuvaları oluşturarak ve aynı zamanda bu gençlerimizi de istikram noktasında Beykoz’da istikram sağlayabilecek alt yapımız, fiziki şartlarımız mevcuttur.

"Güzel projelere imza atılacaktır"

Esnafımızın yüzünü güldürecek projeler hayata geçecektir. Esnafımızı mağdur etmeden, Beykoz’umuzu mağdur etmeden Beykoz’un doğal dokusunu bozmadan güzel projelere imza atılacaktır. İnsanımız aktif duruma geçecektir. Bunun yanı sıra sosyal yardımlar tabi ki önemlidir. Lakin biz balık yemeyi değil, burada balık tutmayı öğreneceğiz. Beykoz’umuzun imkanlarını kendi insanımıza istikram ederek kendi insanımızın yüzünü güldüreceğiz. Bunları yaparken Beykoz İstanbul’un yükselen yıldızı olacak. Elimizde altın bir fırsat var.

"Bir olacağız, beraber olacağız"

Beykoz, İstanbul’un yıldızı olacaktır. Bir olacağız. Beraber olacağız. Uzakta olan insanlarımızı iç ortamlara adapte edeceğiz. Nasıl ki duran bir su zaman içerisinde koku yaparak etrafına rahatsızlık verirse duran, durdukça üreten ve çevresinde de negatif elektriği yayan insanlarımızı iç ortamlara dahil ederek Beykoz’da bir sinerji oluşturacağız. Elimizde sihirli değnek mi var? Evet sihirli değnek var. Bizim sihirli değneğimiz Cumhur İttifakıdır.  Bunun kıymetini bilerek, çalışmalarımızı bu yönde yürüteceğiz. Kesinlikle fitne, dedikodu, gıybet, birbirini çekememezlik gibi kavramlardan uzak durarak, laftan ziyade iş üreteceğiz.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç

Uzun yıllar siyasetle uğraşan bir kardeşinizim. Kendi siyasi partimin her kademesinde görev yaptım. Ben Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz ilçe başkanı seçileli 9 ay oldu.

Dokuz aydır bütün kademelerimizle kendimizi en iyi bir şekilde hazırlayabilme adına yoğun bir çaba içerisinde olduk. Bizim Beykoz’da 31 Mart Yerel Seçimleri'ne yönelik hiçbir endişemiz yok.

"MHP Teşkilatı'na güveniyorum"

Biz Adalet ve Kalkınma Partisi olarak 24 Haziran Seçimlerinde % 48 oy aldık. Cumhur İttifakımız  % 56 oy aldı. Ben teşkilat mensuplarımızı motive ederken bu % 56’yı teşkilat mensuplarımızın önüne koyuyorum. Neyime güvenerek? Milliyetçi Hareket Partisi’nin teşkilatına güvenerek. Beykoz’daki Milliyetçi Hareket Partisinde görev yapan arkadaşlar Cumhur İttifakına Beykoz’da tamamen sahip çıkmıştır. Ben bu anlamda her birinize gerçekten çok teşekkür ediyorum.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Gür

Sözün aslında bittiği yerde duruyoruz. Dünyaya baktığımızda, Türkiye’nin içinde bulunduğu, değişen hadiseler ilgili beka sorunu olduğunu hepimiz biliyoruz.

"Murat Aydın Beykoz'da çok başarılı hizmetler yapacaktır"

31 Mart Yerel Seçimleri aynı zamanda yerel yönetim hizmeti olması asabiyle mutlaka Murat Aydın Başkanımın Zeytinburnu’nda elde etmiş olduğu tecrübesi ile Beykoz’a çok kıymetli, çok değerli hizmetler yapacağı inanıyorum. Bu vesileyle Milliyetçi Hareket Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadesiyle Cumhur İttifakı’nın geleceği, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğinidir.

Cumhur İttifakı’nın başarılı çıkması için Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, dava arkadaşlarım ellerinden gelen gayreti göstereceklerdir. Bugünden sonra yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Murat Aydın

Ben Beykoz’da çok güzel karşılanıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız görevi bize tebliğ edince benim için çok büyük bir sürpriz oldu. Sürpriz ama aynı zamanda tedirginlik yaratan bir sürprizdi. Ben o tedirginliği Beykoz’a gediğimde üzerimden attım. Zeytinburnu’nda 300.000 kişilik bir ailem vardı. Şimdi yeni bir Beykozlu olarak 251.000 kişilik Beykoz ailesinin üyesi oldum.

"Artık Beykozluyum"

İnşallah bu seçimde başarılı olacağız. Hani bir terslik olsa bile ben artık Beykozluyum, hiçbir yere gitmek yok. Yeni Beykozlunun psikolojisini ben bilirim. Beykoz’da insanlar tepkisini hemen hissettiriyor. Neysen o. Öyle arkadan kıvırmak yok. Anadolu insanı, bu toprakların insanı hissiyatını hissettiriyor.

Beykoz’da yaşan insanların % 83’ü mutlu

Beykoz’u seviyor. Bu oran Zeytinburnu’nda % 70’lerdedir. Yeter mi % 83? Yetmez. Bizim hedefimiz, Allah nasip ederse, Beykoz halkı yetki verirse, bu 83’ü önce 84’e, 85’e, 86’ya yükselterek amaç; % 100’ün mutluluğuna katkı vermek, mutlu olmasını sağlamaktır. Amacımız budur.

Yolları altınlarla kaplasak, her tarafa inanılmaz maddi yatırımlar yapsak, ama insanımız mutlu değilse bunun hiçbir karşılığı yoktur. Öncelik mutluluktadır, huzurdadır, barıştadır. Biz yapacağımız hizmetlerin tamamında bunu önceleyeceğiz. Kendi paramızla yapmayacağız. Yetkiyi Beykoz’dan alacağız. Kim çalışacak? Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilat çalışanları, özetle Cumhur İttifakını oluşturan unsurlarla beraber yürüyeceğiz.

"İnşallah biz Beykoz'un beklentilerine cevap vereceğiz"

Başarılı olamayacaksak, bu destekleri boşa çıkaracaksak, sizleri mahcup etme durumu olacaksa Cenab-ı hak nasip etmesin. Açık ve net. Ama inanıyoruz ki başarılı olacağız. Buradaki atmosfer, Beykoz’daki ortam, Cumhurbaşkanımızın varlığı Sayın Devlet Bahçeli Başkanımızın bize olan desteği, Binali Yıldırım Başkanımızın desteği, inşallah sizlerin desteği ile İstanbulluların desteği ile Beykoz’daki beklenti Allah’ın izliyle burada güzel hizmetler üretmeye ve insanımızın mutluluğuna katkı vereceğine inanıyorum.

MHP'li gençler Cumhur İttifakı Adayı Murat Aydın'a yoğun ilgi gösterdiği gecede, gençler Aydın'la bol bol fotoğraf çektirdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz