MHP Soğuksu Mahallesi'nde dert dinledi

  • 2014.09.08 00:00
  • Güncelleme: 09.03.2021 09:13
  • Okunma: 6434 kez
  • Yorum: 0
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Teşkilatı, esnaf ziyaretlerinin dokuzuncusunu Soğuksu Mahallesi'nde yaptı.
MHP Soğuksu Mahallesi'nde dert dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilat, Cuma günleri namazdan sonra gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine Soğuksu Mahallesi'nden başladı. Cuma namazını kıldıktan sonra esnafları tek tek ziyaret eden İlçe Yönetimi esnafların yanı sıra, taksi duraklarına ve kahvehanelere de girerek vatandaşları dinledi.

İlçe Başkanı Ali Emanet, “AK Partili ve CHP’li kardeşlerimi MHP çatısı altında birleşmeye davet ediyorum” şeklinde önerilerde bulunduğu ziyaretine gün boyu devam etti.

Başkan Emanet, esnaftan aldığı olumlu tepkiler karşısında mutluluk duyduğunu ifade ederek,  “Eğer ki bizleri Beykoz'u yönetme noktasında tercih ettiğiniz zaman değil Soğuksu'yu Beykoz'un tek bir karışını sattırmayacağız. Bunu da sizlere Abdülhamid Han'ın bir sözüyle ifade etmek isterim."Ben bir karış dahi olsa vatan toprağını satmam, zira bu vatan bana değil milletime aittir. Milletim de bu toprakları ancak aldığı fiyata verir. Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır, kanla verilir!" Eğer ki Beykoz'u satmak isteyen ve büyük güçler satın almak istiyorsa MHP Beykoz İlçe Teşkilatı olarak bedelini siz duyarlı halkımızın yanında olarak vermeye razıyız.”dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ali Emanet, Beykoz, Soğuksu, MHP, Ziyaret

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz