MHP Rize İl Başkanı Beykoz’da çalışıyor

  • Güncelleme: 24.05.2019 16:27
  • Okunma: 9013 kez
  • Yorum: 0
MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, yaklaşık 10 gündür Beykoz’da seçim çalışmaları yapıyor.
MHP Rize İl Başkanı Beykoz’da çalışıyor

Rize İl Başkanı İhsan Alkan, MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın organize ettiği programlar çerçevesinde iftar programlarına katılıyor ve mahallelerde hemşeri ziyaretleri yapıyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İstanbul’da yapılacak olan 23 Haziran Seçimleri için hemşeri bağlarının devreye sokulmasını istemesinin ardından MHP İl Başkanları hemşerilerinin yoğunlukta yaşadığı bölgelerde çalışmalara başladı.

Bu kapsamda İstanbul Anadolu Yakasında çalışmalar yapan MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, eş dost akraba ziyaretlerini Beykoz’a yoğunlaştırdı.

Beykoz’da yaşayan Rizelilerin evlerine konuk olan Başkan Alkan, Rizeli ve Trabzonlu ailelerin iftarlarına katıldı. Başkan Alkan, Beykoz’da birçok Karadeniz Derneği’nin organize ettiği iftar organizasyonlarında da yer aldı.

Başkan İhsan Alkan yapmış olduğu açıklamasında, Genel Başkanlarının talimatları doğrultusunda, 23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak olan Büyükşehir Seçimleri için bölgede olduklarını, eş, dost ve akrabayı ziyaret ederek, hem destek istediklerini hem de hal hatır sorduklarını kaydetti.

Beykoz Çavuşbaşı’nda, Trabzon ve Rize derneklerinin düzenlediği iftar yemeklerine de katılan Başkan Alkan, Beykoz’da Görele Kırıklı, İncirköy Harmantepe ve Rize Yumurtatepe derneklerini de ziyaret etti.

MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, Beykoz Soğuksu Mahallesi’nde de esnaf ziyareti yaptı. İstanbul programının seçimlere kadar devem edeceği bildirilen Rize İl Başkanı İhsan Alkan’a Beykoz’da yapmış olduğu ziyaretler sırasında İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Beykoz Belediyesi Meclis üyeleri Sema Asuman Meydan, Kadir Çakıroğlu ve Bülent Gökdağ eşlik etti.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Rize, İhsan Alkan, Seçim, MHP