MHP’nin Beykoz’da Cumhur İttifakı ziyaretleri

  • 27.02.2019 18:45
  • Güncelleme: 27.02.2019 20:56
  • Okunma: 11423 kez
  • Yorum: 0
Milliyetçi Hareket Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 31 Mart Seçimleri için Beykoz’u arşınlamaya devam ediyor.
MHP’nin Beykoz’da Cumhur İttifakı ziyaretleri

MHP Beykoz İlçe Yönetimi çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretler yapıyor. Cumhur İttifakı kapsamında ziyaretler yapan MHP İlçe Başkanı ve diğer yöneticiler 31 Mart Seçimleri için seçmenlerden destek talep ederken, Cumhur İttifakı’nın sadece parti yönetimlerinde değil, seçmen nezdinde vücut bulmasını istiyor.

Hasta ziyareti yapmak üzere Beykoz Devlet Hastanesi’ne giden MHP heyeti ilk etapta Başhekim Süleyman Erdoğdu’yu ziyaret etti.

Hasta ziyaretlerinde bulunmak, hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletmek amacıyla gelmiş oldukları Beykoz Devlet Hastanesi’nde, Başhekim Erdoğdu’yu ziyaret etmek istediklerini ifade eden MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, hastanenin genel durumuyla ilgili Başhekim Erdoğdu’dan bilgi aldı.

Ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden Başhekim Erdoğdu, ziyaretleri nedeniyle MHP heyetine teşekkür etti.

Daha sonra hasta servislerini gezerek, hal hatır soran MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Ülkü Ocakları Beykoz İlçe Başkanı Serdar Aytaç, mahalle başkanları ve Cumhur İttifakı MHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi adayları ayrı servislerde ziyaret ettikleri hastalara çiçek vererek, acil şifalar temennisinde bulundu.

Beykoz Devlet Hastanesi’nde yapmış oldukları ziyaretlerinin ardından Buket Huzur Evi’ni ziyaret eden MHP heyeti, yaşlılara çiçek vererek, onların dualarını aldı. Burada yaşlı insanlarla hoş sohbetler eden MHP heyeti içinde yer alan Sema Asuman Meydan yaşlılarla özel olarak ilgilendi.

Kendisiyle ilgilenilmesi üzerine mutlu olan insanların heyecanları yüzlerine yansırken, MHP heyeti de Buket Huzur Evi’nde yapmış oldukları ziyaretlerden son derece keyif aldı.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve beraberindekiler aynı gün Kavacık esnafıyla da hasbıhal etti. Kavacık Mahallesi’nde çok sayıda esnafı ziyaret eden MHP’liler, hem esnafın sorunlarını dinledi, hem de Cumhur İttifakı’nı anlattı.

Kavacık esnafından Cumhur İttifakı için destek isteyen MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Cumhur İttifakı’nın Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın Beykoz’dan en az yüzde 55 oy alacağına inandıklarını belirtti.

MHP Beykoz İlçe Yöneticileri Tokatlöy’de esnaf ziyaretleri yaptı. Burada ana arter üzerine birçok işyerini ziyaret eden MHP’liler hem sorun dinledi, hem de çözüm önerilerini anlattı.   

“Cumhur İttifakı Beykoz’da ciddi destek görecek”

“Ülkemizin birliği bütünlüğü için MHP ve AK Parti’nin bir araya gelerek kurmuş oldukları Cumhur İttifakı’nın Beykoz halkından önemli oranda destek göreceğine inanıyorum” diye konuşan Başkan Karaman, ilk aşamada, iki meclis üyesi listesi olarak seçimlere gireceklerini açıklasalar da daha sonra her iki partinin genel merkezlerinin tek meclis üyesi listesi olarak seçime girme kararı almış olmalarının isabetli bir karar olduğunu ve teşkilat olarak bu kararı desteklediklerini ifade etti.

 Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz