MHP'li Ulvi Yönter Beykoz'da bir dizi program yaptı

  • 0
  • 6181
MHP'li Ulvi Yönter Beykoz'da bir dizi program yaptı
MHP'li Ulvi Yönter Beykoz'da bir dizi program yaptı
MHP'li Ulvi Yönter Beykoz'da bir dizi program yaptı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Beykoz'daki iftar çadırında vatandaşlara seslendi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, partisinin Kavacık'ta düzenlediği iftar programında bazı partililer ve vatandaşlarla bir araya gelerek 14 Mayıs seçimlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

İstanbul milletvekili adayı Nevzat Ünlütürk ile Kavacık Meydanı'ndaki iftar çadırına gelen Yönter, partililer ve Beykozlu vatandaşlarla oruç açtı.

İftarın ardından kısa bir konuşma yapan Yönter, Sağlık Bakanlığından Kavacık Mahallesi'nde sağlık ocağı yapılması sözünü aldığını söyledi.

Bugüne kadar verdikleri her sözün arkasında durduklarını ifade eden Yönter, "Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin. Ramazan bayramımız şimdiden mübarek olsun. Hepinizi Allah'a emanet ediyorum. 14 Mayıs'ta Cumhuriyet'e sahip çıkalım, Türkiye'ye sahip çıkalım, geleceğimize sahip çıkalım, bayrağımıza, vatanımıza ve Cumhur İttifakı'na sahip çıkalım." diye konuştu.

İftara MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi de katıldı.

İzzet Ulvi Yönter daha sonra Rüzgarlıbahçe sakinlerinden İbrahim Kabak ve babası Murat Kabak'ı ziyaret etti.

Yönter ve MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk Kavacık Mahalle Muhtarı Yasemin Şahin'i ziyaret ederek mahalledeki çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

MHP ekibinin son durağı Tokatköy oldu. Yönter ve Ünlütürk, partililerle birlikte burada Tokatköy Seçim İrtibat Bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Haber Merkezi

Kavacıkspor’da hüzünlü veda
Önceki Kavacıkspor’da hüzünlü veda
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz