Son Dakika

MHP'li Köseler sahaya iyice ısındı

  • 0
  • 6425
MHP'li Köseler sahaya iyice ısındı
MHP'li Köseler sahaya iyice ısındı
MHP'li Köseler sahaya iyice ısındı

MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, Kandili Alperenler çay bahçesindeki sabah kahvaltısında Beykoz basınıyla biraya geldi.

Kahvaltıya;  MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet, MHP Beykoz Belediye Meclis üyesi adayları ve 60 dolayında partili katıldı. 

“Bu seçimi zorlayacağız” 

Toplantıda konuşan MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet, “seçime az bir süre kala çalışmalarımız ve sahadaki yoğun faaliyetlerimiz ile bu seçimi zorlayacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

30 Mart 2014 Mali İdareler Genel Seçimleri ile ilgili bir takım çalışmaların içerisindeyiz. Beykoz İlçe teşkilatı olarak İstanbul’un bazı ilçeleri başta olmak üzere aday belirlemesi konusunda biraz geç kaldığımızı düşünenler olsa da, biz geç kalmadık.” şeklinde konuşan Başkan Emanet,  “Çünkü biz adaylarımızı titizlik içerisinde ve seçkin insanlardan çıkardığımız için zamana ihtiyaç duyduk ve sonuç olarak başardığımızı 31 Mart sabahı Beykoz halkı görecektir.” dedi. 

Bazı vatandaşlarımızın anlayamadığı bir çok tespitler gerçekleşiyoruz…  Mesela adayların farklı partilerden gelip MHP’den aday olması gibi konuşmalar oldu. Bizler bunları duyduk fakat burada söz konusu adaylar veya parti değildir söz konusu Beykoz’dur bu sebepten dolayı konuşulanlara kulak asmıyoruz.” ifadelerini kullananEmanet şöyle devam etti: 

Dost Beykoz’a gönderme! 

Geçmiş dönem liderlerimizin bir takım sözleri vardı, gelen kişinin nereden geldiği önemli değil, önemli olan ahlaklı ve kişiliğinin düzgün olmasıdırBazı gazetemizin biri bizi istifa ettirdi, görevden aldırdı, onu yaptı, bunu yaptı fakat anlayamadıkları bir nokta gelişti, bu gazetemizin sayesinde MHP çoğu yerde konuşulur hale geldi aslında bir nevi bizim reklamımızı yapmış oldular onlara da buradan teşekkür ediyorum

Gereken cevap 30 Mart’ta verilecek 

MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler’de vatandaşların daralan bir süreçte doğru bilgilendirilmesi gerektiğine işaret ederek, “Beykoz’da halkın mülkiyet savaşı yaşadığı bir dönemde 2-B ve İBB parsellerinin halka devirlerinin olduğu bir süreçte halka tam anlamıyla gerçekler anlatılmıyor.” dedi. 

“Biz her mahallede mülkiyet ile ilgili sorunları tespit ediyoruz, burada halk kendilerine ne dağıtıldığını öğrenmeli. Vatandaş tapusunu aldığını zannediyor fakat ne aldığını dahi bilmiyor, bununla da kalmıyor ve Beykoz Belediyesi halka ne dağıttığını doğru bir anlamda anlatmıyor.” şeklinde konuşan Köseler, “MHP ve diğer küskün partiler Beykoz’da oynanan bu oyunların farkındadır. Bu noktada birlik ve beraberliğe 30 Mart sandığında halk cevabı verecektir.” dedi. 

Köseler, “Benim tek isteğim seçimi sorunsuz atlatmak. Sandıkta elektriğin kesilmemesini, seçimi hak edenin kazanmasını istiyoruz. Bu sebepten dolayı bu seçimi MHP’nin alacağını düşünerek yola çıktık” şeklinde konuştu…   

Dibine kadar konuşacağız 

Ali Emanet, başka bir programa katılacak olması nedeniyle basın mensuplarının sorularına kısa kısa cevaplar verirken, Ali Emanet’in ardından sorulara cevap veren Köseler, “Biz bir buçuk yıldır sahadayız, bunu halkla kendi özel ekibinin dışında hiçbir kimseyle paylaşmayan anlayışı ile Beykoz’u yönetmeye talibiz. Ahmet’in, Mehmet’in ne yaptığına bakmayacaksınız. Şu anda Beykoz’da AK Parti adayının beş yıldır güttüğü mülkiyet anlamındaki politikaya ve bundan sonraki beş yıl daha Beykoz’u nerelere getireceğine bakacaksınız. Bu arkadaşlar bizi beslediklerini iddia ediyorlar, sahada bir ay boyunca, ekip çalışmasıyla ilgili söylediklerimi halka anlatın. Hem besleyeceksin hem de kelam etmeyeceğiz, böyle bir film yok. Beykoz’da yaşayan vatandaşlarımız için dilimizin ve gücümüzün yettiği yere kadar, çekinmeden ve dibine kadar konuşacağız” dedi. 

Alaattin Köseler, basın toplantısının ardından meclis üyeleri birlikte Pazar esnafını ziyaret ederek, destek istedi.

Haber Merkezi

CHP'li Nevzat Karataş zehir zemberek!
Önceki CHP'li Nevzat Karataş zehir zemberek!
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz