MHP'li kadınlardan Beykoz'da 2023 mesajı

  • 24.10.2021 01:47
  • Güncelleme: 24.10.2021 01:48
  • Okunma: 2089 kez
  • Yorum: 0
MHP Beykoz İlçe Başkanlığı Kadın Kollarınca düzenlenen istişare toplantısına çok sayıda üst kademedeki yönetici ile üyeleri katıldı.
MHP'li kadınlardan Beykoz'da 2023 mesajı

Kadın Kollarınca düzenlenen sabah kahvaltısına yoğun ilgi gösteren partililerin yanı sıra MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Nur Tuğba Aktay, Güllü Yener, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, İl Sekreteri Osman Gür ve Anadolu Yakası Bölge Başkanı Hakan Aslan da katıldı.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, istişare toplantısına katılım sağlayan parti mensubu kadınlara hitaben, Türk kadınının hayatın her alanında vermiş olduğu mücadele ile vefakar bir şekilde rüştünü dünyaya ispat ettiğini ve yine bu çerçevede milli ve manevi değerleri perçinlediğine vurgu yaptı.

Karaman, Cumhur İttifakının önemine değinerek 2023 seçimlerine partinin kadın kademeleriyle de hazır olduğunu belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Gür, yoğun katılımlarından dolayı partili kadınlara teşekkür ederek, "Beykoz düşünün gerçekleşmesine katkı sağmaya çalışan ve aynı zamanda ülkemizin yaşadığı birçok soruna çözüm üreten, üretmeye çalışan önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen anlayışa sahiptir." dedi.

Türkiye'nin sevdasını yüreğinde derin yaşayanların sevdası olduğuna atıfta bulunan Gür, "İnanıyoruz ki güçlü MHP güçlü Türkiye demektir. Cumhur İttifakı işte bu güçlü Türkiye sevdasının birleştiği ruhtur. İnanıyoruz ki bu salonu şereflendiren kıymetli hanımefendiler 2023 yılında yapılacak genel seçimlerde bizimle birlikte çalışmalarımıza güç katacaktır. Türk kadını hepimizin yüz akı iftihar ve itibar ettiğimiz kıymetli varlığımızdır. Anadolu coğrafyasındaki varoluş sırrımız Türk Kadınının şerefli mücadelesinde saklıdır." diye konuştu.

İl Başkanı Birol Gür, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Türk kadını aynı zamanda anadır. Doğuran, doyuran, dokunan sevgi bağlanışının doruklarına çıkan ve çıkaran giymeyen giydiren yemeyen yediren içmeyen içerendir. Yeri gelir evladını fedakarca vatana feda eder. Bu vesile ile şehit annelerimizin ellerinden öpüyor saygı ile önlerinde eğiliyorum. Bu güzel programda bizleri bir araya getiren Beykoz İlçe Başkanımızın şahsında tüm teşkilat mensuplarımıza ve kadın kollarımıza teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, MHP, Birol Gür, Toplantı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz