Siyaset

MHP'li Cüneyt Pulant, CHP Beykoz ilçesini ziyaret etti

MHP'li Cüneyt Pulant, CHP Beykoz ilçesini ziyaret etti
04.03.2015 21:44
| | |
11795

Foto galeri

Ziyaret son derece samimi bir ortamda gerçekleşirken, Şevket Arıkan'ın esprili sözleri güne damga vurdu: "Cüneyt ilk beşte olursa bizi çok sıkıntıya sokar!"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Cüneyt Pulant, CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan'ı ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen buluşmaya, Türk Ocakları Beykoz Şube Başkanı Mustafa Arman, Beykoz Belediyesi'nin CHP'li Üyesi Gülay Demirel ve Cüneyt Pulant'ın eşi de takip etti. CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan, Pulant'a başarılar dilerken, Cüneyt Pulant da "Yıllarca görüştüğüm, konuştuğum bir kardeşimdir" dediği Arıkan'dan övgüyle söz etti.

Cüneyt Pulant'ın CHP Beykoz'u ziyareti, samimi bir ortamda gerçekleşti. Beykoz'dan bir milletvekilini TBMM'ye göndermenin önemine dikkat çeken CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan, şunları kaydetti:

Şevket Arıkan: “TBMM’de Beykozlu bir kardeşimizin olmasını çok isterim”

"MHP Milletvekili Aday Adayı Cüneyt Pulant kardeşim beni yıllardır tanıdığım, dostumdur. Kendisiyle ve ailesiyle olan tanışıklığımız Belediye Başkanlığım dönemine dayanır. Kendisi çok sempatik, güler yüzlü ve olaylara verdiği tepkilerle çok vakurlu bir duruşu var. Kendisini elbette Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletin vekili olarak görmek isterim. Beykoz’dan bir ya da birden fazla kişinin orada olması Beykoz’u daha çok gündeme taşıyacak, yaşadığımız sorunların çözümünde daha rahat ve çabuk hareket edebileceğiz. Cüneyt kardeşimde de bu kapasite bu heyecan ve istek mevcut, hanımefendi de biran olsun yanından ayrılmıyor. Ailecek Cüneyt kardeşime verdikleri destek ortada… Biz her ne kadar farklı partilerin mensupları olsak da ben Beykozlu kardeşimizin orada olmasını canı gönülden isterim."

CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan'ın sözlerine karşı kayıtsız kalmayan MHP Milletvekili Aday Adayı Cüneyt Pulant da Beykoz'dan bir vekilin çıkması konusunda istekli olduğunu kaydederek, şöyle dedi:

Cüneyt Pulant: “O koltuğa oturan, 250 bin vatandaşımızın gururu olacaktır!”

"Şevket Arıkan, yıllarca görüştüğüm konuştuğum bir kardeşimdir. Desteği için kendisine çok teşekkür ederim. Her zaman söylediğimiz gibi önceliğimiz Beykoz’dan bir vekil arkadaşımızın 75 milyonun seçimiyle o 550 kişi arasında yer almasıdır. Tek arzumuz emelimiz budur. Beykoz’dan çıkarak orada o koltuğa oturan birisi Beykozlu 250 bin vatandaşımızın gururu ve dayanağı olacaktır. Şevket Başkan da sağ olsun… Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz İlçe Başkanı olmasına rağmen bana gönülden destek verdiğinin farkındayım, hissediyorum."

‘Şevket Arıkan’ın esprileri, güne damga vurdu’

Beykoz'dan milletvekili çıkması konusunda her iki taraf da fikir birliği ederken, Aday Adaylığı sonrası sürecin Adaylığa dönmesi ve sıralamanın belirlenmesi konusunda, Şevket Arıkan'dan esprili bir yorum geldi. Beykoz'dan bir vekili TBMM'ye göndermek konusunda bu kadar istekliyken, MHP'li Mehmet Pulant'ın Aday gösterilmesi ve sıralamada da yüksek bir noktada yer almasının CHP içinde sıkıntı yaratacağını kaydeden Şevket Arıkan, esprili bir şekilde şöyle dedi:

"Cüneyt ilk beşte olursa bizi çok sıkıntıya sokar..."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, MHP, CHP, Cüneyt Pulant, Ziyaret, Şevket Arıkan, Ziyaret, Mustaf Arman, Türk Ocakları Beykoz Şubesi, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"