Son Dakika

MHP’li Başesgioğlu Beykoz’da dert dinledi

  • 0
  • 7243
MHP’li Başesgioğlu Beykoz’da dert dinledi
MHP’li Başesgioğlu Beykoz’da dert dinledi
MHP’li Başesgioğlu Beykoz’da dert dinledi
MHP’li Başesgioğlu Beykoz’da dert dinledi
MHP’li Başesgioğlu Beykoz’da dert dinledi

Eski Bakanlardan MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, Beykoz'a gelerek Kastamonulular Derneği’ni ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık'ın davetlisi olarak ilçeye geldi. ÖzellikleBeykoz'daki 2B sorunu üzerine dernek yöneticilerinden bilgi alan Milletvekili Başesgioğlu"Yılların birikiminin feda olmaması lazım. Ankara'da temaslarda bulunacak ve size süreçle ilgili bilgi vereceğim. Bakanlarla da görüşeyim ve bir strateji oluşturalım. Söz veriyorum sizi yalnız bırakmayacağım" diye konuştu.

Kastamonu Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi'ne gelen MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu'nu; KAS-DER Başkanı Süleyman Çalık, Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül, Zerzevat Köyü Muhtarı Cemal Erdoğan, Beykoz Pazarcılar Derneği Başkanı Mehmet Demir, MHP'li Şenel Ustabaşı ve KAS-DER Yöneticileri kapıda karşıladı.

Bir saati aşkın bir süre dernekte Beykozluların sorunlarını dinleyen Başesgioğlu, zaman zaman sorular da sorarak, konuyu kapsamlı bir şekilde masaya yatırdı. MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet'i işaret eden Murat Başesgioğlu"Siz bu anlattıklarınızı ayrıca bir dosya olarak Ali Bey'e iletin, ben kendisinden alarak inceleyeyim. Bu sırada da anlattıklarınız etrafında Ankara'da Bakanlarla görüşerek, durumu sorup soruşturayım. Bu kadar çabaya karşın hâlâ bir adım atılmadıysa, bu konu yukarıda bir yerlerde tıkanıyor demektir. Durum onu gösteriyor" dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül ise 2B konusunun Beykoz'un '1 Numaralı Sorunu'olduğunu kaydederek, ilçedeki muhtarlar olarak yaptıkları işleri anlattı. Beykoz'daki 2Barazileri için belirlenen rayiç bedellerin yüksekliğine dikkat çeken Cavit Gül"Tespit yapmışlar ama kime göre yapmışlar? Ne muhtarlara sormuşlar, ne bölgede yaşayanlara sormuşlar; İnternet’i açarak orada gördükleri rakamları alıp fiyat belirlemişler" şeklinde konuştu.

KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık’la da bir süre sohbet eden MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, derneğe gelenlerin anlattıklarını dinledikten sonra özetle şunları söyledi:

"Önümüzde seçimler var. Beykoz'da gündem 2B ise Türkiye'deki gündem de sözde barış sürecidir. Bu süreçte hiç tahmin etmediğimiz olaylara tanık olduk. Bunu durdurmak lazım. Bu açılım süreciyle biz 50-60 sene kimlik meselesini mi tartışacağız? O şekilde olursa ülkede huzur kalmaz.

Beykoz'a dönersek de bu anlattıklarınız çerçevesinde Ankara'da görüşmeler yapmam için sizde süre istiyorum. Görüşmelerin ardından bir strateji belirleyelim. Ankara'daki durumu kontrol edelim. Niyet nedir, ne yapmak istiyorlar, bunu öğrenelim"

Haber Merkezi

Devrim Altıntaş gövde gösterisi yaptı
Önceki Devrim Altıntaş gövde gösterisi yaptı
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz