MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu

  • 0
  • 3055
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu
MHP’li adayın toplantısında Beykoz konuşuldu

31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı MHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayı Hüseyin Öztürk Beykoz Belediye Başkan ve Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın da katıldığı özel bir program düzenledi.

Başkan Murat Aydın, önceki gün Beykoz’a gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ifadelerine de cevap verdi.

Çavuşbaşı Öztürk Çiftliği içinde bulunan işletmede düzenlenen programa katılım bir hayli yüksek oldu.

Beykoz’daki ülkücü camianın tanınmış simalarının yanı sıra değişik sivil toplum kuruluşlarından temsilcilerin de katıldığı programın açılış konuşmasını yapan Hüseyin Öztürk, davete icabet eden başta Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın olmak tüm konuklarına teşekkür etti.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi de konuşmasında, İstanbul'da Murat Kurum, Beykoz'da Murat Aydın'ın kazanması için Beykoz'da yoğun bir çalışma süreci yaşadıklarını söyledi.

Murat Kurum göz doldurmuş bir bakanımızdı

“Meclis üyesi adayımız Sayın Hüseyin Öztürk Beyefendinin davetine teşrif ettiğiniz için her birinizden Allah razı olsun” şeklinde konuşan Çömlekçi, “malumunuz bir seçim sürecindeyiz ve Cumhur İttifakı olarak adaylarımız, İstanbul'da Murat Kurum memleketimiz için yapmış olduğu projelerle gerçekten göz doldurmuş bir bakanımızdı. Şu adan İstanbul'da Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, vizyon sahibi, İstanbul'a kazandıracaklarından şüphemiz yok. İnşallah Cumhur İttifakı olarak bizler kendisine desteğimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Murat Aydın’ı Beykoz için bir şan olarak görüyoruz

Beykoz Belediye Başkan Adayımız, mevcut Belediye Başkanımız Murat Aydın’ın Beykoz için bir şans olduğuna inanıyoruz. Kendisinin yeniden Beykoz'un Belediye Başkanı olması için mücadele ve çalışmalarımızı aksatmayacağız. Bizler Cumhur İttifakı mensupları olarak bu ittifaka bakış açımız çok farklı...

Cumhur İttifakı 15 Temmuz gecesi kuruldu

Cumhur İttifakı 15 Temmuz akşamı Şehitler ve gaziler vererek milletimizin kurup bizlere emanet ettiği ve bizim için çok kutsal bir yeri olan ittifaktır ve pazara kadar değil mezara kadar devam edecektir.

Murat Aydın Beykoz’un değerine değer kattı

Liderimizin talimatları doğrultusunda Cumhur İttifakına destek veriyoruz fakat gerçekten de vizyon sahibi Murat Kurum ve Murat Aydın gibi 2 tane adayımız var. Murat Aydın'ın Beykoz'da yaptığı projeler tartışılmaz, Beykoz'un gerçekten vizyonunu yükselten isim oldu, değerine değer kattı.

Beykoz’dan kimse gitmesin, kimse yerini satmasın

Beykoz'dan kimse gitmesin, kimse yerlerini satmasın Beykoz pırlanta olacak diyor. Murat Başkanımızla Beykoz İnşallah pırlanta olacak. Bizler de kendilerine desteklerimizi sonsuza kadar sunacağız. Zorluk bilmeden kararlılıkla elimizden ne geliyorsa bu ittifaka sahip çıkacağız.

Meclis Üyesi adaylarımız, Milliyetçi ülkücü Hareketi Meclislerde çok iyi temsil ettiler. İnşallah Hüseyin Öztürk abimizi de Tolga Keskin ile birlikte Meclise göndermek için çalışıyoruz. Onların da Milliyetçi, Ülkücü Hareketi çok iyi temsil edeceklerine inancımız tamdır.

Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın

Beş yıllık süre için kendisine Beykoz'u yönetme imkânı verdikleri için katılımcılara, İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Murat Kurum ve Beykoz'da kendisine destek olup, seçilmeleri için emek harcayanlara teşekkür eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “5 yıl önce ne demiştik 5 yılda 15 yıllık hizmet vereceğiz demiştik, bu hizmetin mimarları, bu hizmetleri vermemizi sağlayan hem oylarıyla hem de vergileriyle Beykoz halkıdır. Ben onlara müteşekkirim. Ve biz 5 yılda gerçekten 15 yıldan daha fazla hizmet sunabildik elhamdülillah.” cümlelerine yer verdi.

Başkan Murat Aydın konuşmasına şöyle devam etti:

Beykozluların desteğiyle Cumhur İttifakının adayı olarak hız kesmeden hatta hız yükselterek, vites arttırarak hizmete İnşallah devam edeceğiz.

Hizmetlerin altındaki imza size aittir

Yetki sizden kaynakta sizden, biz onu bereketlendiriyoruz. Dolayısı ile burada yapılan hizmetlerin altındaki imza sizlere aittir, Beykoz halkına aittir, rabbim eksikliğinizi göstermesin. Ecdadımızı minnet ve rahmetle anıyoruz. Bu cennet vatanı bize yurt olarak bıraktılar. Dünyanın en güzel şehrini bize bir emanet olarak bıraktılar. Şimdi bizim de gayemiz, amacımız bizden sonraki nesiller, ‘Ya Rabbi geçmişlerimizden razı ol, Ya Rabbi onların mekânları cennet olsun’ diyebilsinler diye uğraşıyoruz.

Gençlerimiz doğdukları yeri sahiplensinler

Yani ay yıldızlı bayrağımız gök kubbenin atında kıyamete kadar dalgalansın diye uğraşıyoruz. Belediyecilikten anladığımız, Beykoz'un gençleri hayallerini en iyi şekilde gerçekleştireceği yer olarak Beykoz'u görsünler... En iyi eğitimi mi almak istiyorlar Beykoz'da var, iş mi kurmak istiyorlar Beykoz'da var, spor mu yapmak istiyorlar Beykoz'da var. İyi komşular ile mi birlikte olmak istiyorlar Beykoz'da var, iyi insanlar ile birlikte geleceği inşa etmek mi istiyorlar Beykoz'da var. Kendilerine sahip çıkan bir belediye mi istiyorlar Beykoz'da var. En iyi hayallerin gerçekleştirileceği yer İstanbul olsun, Beykoz olsun diye çalışıyoruz. Yoksa çöpler zaten toplanır, yollar, imar planları vesaireler falan yapılır, olur ve olacak yapmak da zorundayız. Ama asıl önemlisi gençlerimizin doğdukları yeri sahiplenmesi.

Murat Kurum olmadan bir taraf eksik olur

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoülu’nun Beykoz’da yaptığı konuşmayı dinlediğini söyleyen Murat Aydın, “yok şu kadar yatırım yaptık bu kadar yatırım yaptık diyor… Vallahi ben onları görmedim, nerede o yatırımlar görmedim. Yani Riva Deresini temizledik demişti, nerede temizlik?” dedi.

İBB Rüzgarlıbahçe’deki projeyi bitirmedi

Beykoz'un Kavacık ve Rüzgarlıbahçe mahalleleri var, orada sokak sağlıklaştırma projesi yaptık 4 yıl önce sağ olsunlar izni de Büyükşehirden aldık. Projeler bitti ihaleye çıkacağız, bize dediler ki durun bunun bir kısmını biz yapalım, bizim de hoşumuza gitti, en azından para harcamayız dedik. Rüzgarlıbahçe kısmını Büyükşehir aldı, Kavacık'taki yüzde 60'lık kısmı biz aldık. Aynı zamanda hemen, hemen ihaleye çıktık. Biz bitireli iki buçuk yıl oldu hala Rüzgarlıbahçe'deki o çalışma bitmedi insan utanıyor.

Muhalefetim çalıştırılmıyorum falan, filan

Çünkü işle ilgili değiller, kafaları işinde değil. Hâlbuki yok muhalefetim çalıştırılmıyorum falan filan, Sayın Cumhurbaşkanımızda muhalefetti zamanında ama Istırancalar'dan suları getirdi, hava kirliliğini önledi, Haliç'i temizledi, İstanbul'da yaşamı daha kolay hale getirdi. Millette tuttu onu önce Başbakan, ardından Cumhurbaşkanı yaptı. Aslında millet altın tepsi içinde İstanbul'un anahtarını teslim etti. İstanbul'a hizmet et ben seni taşırım dedi. Ama maalesef İstanbul'la ilgili olmadı. Biz İstanbul'la ilgili, İstanbul'da yaşamı kolaylaştırıcı Beykoz'un ulaşım meselesini çözecek. Ulaşımı burada rahat hale getirecek, depremle ilgili kentsel dönüşümle ilgili ki çalışmalar yapacağız deniliyor, Kentsel Dönüşüm çalışmalarından çekildiniz, Kiptaş vardı, ama biz yalnız kaldık, bir de engellemeye çalıştınız. Şimdi yapacağız diyorlar. Çok garip bir şey var, yani bu milletin bu gerçekleri bilmesi lazım.

Ön ve geri görünümde imar planı yapma yetkisi İBB’de

Öngörünüm ve geri görünümde imar planı yapma yetkisi İstanbul Büyükşehir Belediyesinde dün diyorlar ki bu planları yapacağız, bu planlarda şu eksik var bu eksik var yahu dört buçuk-beş yıldır yapın diye uğraşıyoruz daha yeni imzaladılar. Ne yaptığını da bilmiyorlar, ne yapacağını da bilmiyorlar. Bak yeteneksiz demiyorum, ilgisizler. Yetenekleri var ama işe, hizmete odaklanmıyorlar.

Murat Kurum Beykoz’un sorunları ile yakından ilgilendi

Murat Kurum Başkanımız, Bakanlığı döneminde Beykoz'un sorunlar ile yakinen ilgilendi. Bakanlığın yetkisi alanları içindeki yerlerde imar meselesini çözdü, inanın hem vallahi hem billahi Beykoz'un Belediye Başkanı gibi çalıştı. Müdürleri, genel müdürleri Beykoz'un müdürleri gibi çalıştı. Ve bu sorun büyük ölçüde çözüldü. Biz arzu ediyoruz ki Murat Kurum Başkanımızla önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde Beykoz'a hizmet edelim, özellikle ulaşım ve kentsel dönüşüm konularında... Kentsel Dönüşümde yetki bizde de var, bizim çok güzel projelerimiz var, hem de hiç para almadan yapacağımız büyük işler Allah'ın izniyle olacak...

Üsküdar Kavacık arası 9 dakikaya inecek

Ama ulaşım meselesi, bakın Üsküdar'dan Kavacık’a 9 dakikada gelinebilecek tünel projesi, ta rahmetli Kadir Abi zamanında vardı, şimdi o hayata geçirilecek. Üsküdar'dan gireceğiz, Kavacık'tan çıkacağız ki trafik açıkken yarım saat süren yol 9 dakikaya inecek.

Beykoz'daki İETT seferlerinin daha düzgün hale geleceğine de inanıyorum. Biz düşüncelerimizi İmamoğlu Başkanımıza anlattık ama odaklanma problemi var... Biz İstanbul'a odaklanan, İstanbul'a hizmet edecek olan Başkan istiyoruz. Bu anlamda sizlerden yoğun bir çalışma bekliyoruz... Ne olur şu İstanbul geri gitmesin.

Haber Merkezi

İshaklıspor Beykoz’da liderliğini sürdürdü
Önceki İshaklıspor Beykoz’da liderliğini sürdürdü
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti