Siyaset

MHP'den 2 bin kişilik aşure

MHP'den 2 bin kişilik aşure
25.10.2015 17:37
| | |
4715

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Merkez'in ardından İncirköy'de de aşure dağıttı

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Merkez'in ardından İncirköy'de de aşure dağıttı

Muharrem ayının 10. günü kutlanan Aşure Günü dolayısıyla Beykoz'da aşure dağıtımı devam ederken, bugün de MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, İncirköy Mahalle Temsilciliği önünde aşure dağıttı. İncirköy Spor Kulübü Başkanı Mahir Taştan'ın CHP ve Atatürk Düşünce Derneği'nden temsilcilerle birlikte MHP bürosunu ziyaret etmesi ve aşure ikramını kabul etmesi ise günün en güzel centilmenlik fotoğrafını yansıttı. Öte yandan MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Leman Süheyla Soylu, MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ile birlikte aşure dağıtımının öncesinde okunan Kur'an-ı Kerîm tilavetini dinledi.

Beykoz'da Aşure Ayı da denilen Muharrem Ayı, ikramlarla devam etti. Beykoz Belediyesi'nin ardından bugün de MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, İncirköy Mahalle Temsilciği önünde vatandaşlara ve yoldan geçen araç sahiplerine aşure dağıttı. Dün de Beykoz Meydanı'nda esnaf ve pazarcılara aşure dağıtan MHP'liler aşure ikramının yanı sıra Kur'an-ı Kerîm ayetleri de okuttu. Genç bir Hatip, Yâsin Sûresi'ni okudu ve bu sırada içeriye geçen partililer, huşu içinde Kur'an ayetlerini dinlediler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haberleri, Siyaset, MHP, Beykoz İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı, Akif Taşdemir, İncirköy Spor Kulübü, Mahir Taştan, Milletvekili Adayı, Leman Süheyla Soylu

reklam
1 Yorum
Yılmaz28.10.2015 22:37:40

Helal olsun MHP'ye geçtiğimiz süreçte taktir edilecek duruş sergilediler geçmiş seçimlerde oyumu AKP'ye vermiştim bu sefer ailecek oyumuzu MHP'ye vereceğiz.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"