MHP'de Yeni Mahalle heyecanı

  • 0
  • 11207
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı
MHP'de Yeni Mahalle heyecanı

Türkiye genelinde olduğu gibi Beykoz'da da siyasetin en önemli aktörlerinden birisi olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Haziran ayında gerçekleştirilecek olan Genel Seçim çalışmalarına başladı.

MHP Beykoz Yeni Mahalle teşkilatı, düzenlediği bir sabah kahvaltısı programıyla birliktelik mesajı verdi. Toplantıya MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir adına katılarak onun adına selam getirdiğini söyleyen Başkan Yardımcısı Adnan Ceviz, "Yani Mahalle her zaman olduğu gibi bizi gururlandırdı ve onurlandırdı. Allah niyetinizi kabul eylesin, çalışmalarınızı da makbul eylesin. Hepinize saygılar sunuyorum, hepinizi Allah'a emanet ediyorum; sağ olun, var olun" şeklinde konuştu. Toplantı sonunda ise MHP Yeni Mahalle teşkilatının faaliyet raporu okundu ve mensupları tanıtıldı.

Yenimahalle'de bulunan Amasya Taşova İlçesi Gökpınar Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya MHP İstanbul İl Yöneticileri Oğuzhan Karaman ve Sami Şahin de katıldı. MHP Beykoz İlçe Teşkilatı'ndan İlçe Başkan Yardımcısı Adnan Ceviz ve Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Semih Altındağ'ın da yer aldığı kalabalık bir heyet, il yöneticilerine eşlik etti. Hep birlikte yenilen kahvaltının ardından programa geçildi ve saygı duruşu ila İstiklâl Marşı'nın ardından program başladı.  Toplantıya MHP İstanbul İl Başkanlığı adına katılan Oğuz Karaman bir konuşma yaparak şunları kaydetti:

Oğuz Karaman: “Yenimahalle’de oy oranımızı artıracağız”

"Bu toplantıyı gerçekleştiren, maddi ve manevi katkıları olan tüm arkadaşlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Geçmiş dönemde de şimdi de Beykoz'da Yeni Mahalle, gerçekten çalışmalarıyla ayrı bir yer teşkil etmektedir. Geçmiş seçimde sanırım 16-17 bin civarında seçmeni olan Yenimahalle'de biz MHP olarak bin 300 kadar bir oy aldık. Önümüzdeki genel seçimlerde bu oy oranımızı Yeni Mahalle teşkilatımızın güzide insanlarıyla, özverili çalışmalarımızla, çok daha yüksek oy oranlarına taşıyacağımıza yürekten inanıyorum. Bu vesileyle bizleri burada bir araya getiren, gönülleri birleştiren Yüce Mevlâ’ma hamdı senalar olmasını diliyorum ve hepinize afiyet olsun diyorum."

Günün başarılı ismi ve evsahibi MHP Beykoz Yenimahalle teşkilat Başkanı Mustafa Rençber de oldukça heyecanlı bir konuşma gerçekleştirdi. Haziran seçimlerinin artık başladığını vurgulayan Mustafa Rençber, şöyle dedi:

Mustafa Rençber: “Seçim startını veriyoruz!”

"MHP Beykoz Yeni Mahalle teşkilatının düzenlemiş olduğu birlik beraberlik kahvaltısına tüm üyelerimiz, sandık müşahitlerimiz ve dava arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Burada gerçekleştirdiğimiz toplantıyla MHP olarak 2015 için seçim startını verdik. Saygıdeğer üyelerimizden, dava arkadaşlarımızdan MHP Yeni Mahalle teşkilatına ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma destek olmalarını rica ediyorum."

Toplantı sonunda MHP Beykoz Yenimahalle teşkilatının mahallede gerçekleştirdiği hasta ziyaretlerinden toplantılara kadar pek çok iş katılımcılarla paylaşılırken, teşkilatın Yenimahalle gurubunu şu kişilerin oluşturduğu kaydedildi:

Başkan Mustafa Rençber

Başkan Yardımcısı Mahmut Karateke

Başkan Yardımcısı Barış Yüksel

Kadın Kolları Başkanı Mülkiye Kul

Yusuf Güney

Yaşar Kara

Muzaffer Altun

Ahmet Gökdemir

Murat Molaç

Uğur Avcı

Sinan Rençber

Zühtü Bora

Haber Merkezi

Beykoz hentbolda da farkın peşinde
Önceki Beykoz hentbolda da farkın peşinde
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz