MHP Beykoz Yönetiminden spor kulüplerine destek ziyareti

  • 0
  • 1095
MHP Beykoz Yönetiminden spor kulüplerine destek ziyareti
MHP Beykoz Yönetiminden spor kulüplerine destek ziyareti
MHP Beykoz Yönetiminden spor kulüplerine destek ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı Emre Çömlekçi Başkanlığında ilçede aktif bir siyaset seyri izlemeye devam ediyor.

Ev, mahalle, sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinin ardından ilçedeki spor kulüplerine de ziyaretlere başlayan MHP İlçe Teşkilatının bu kapsamdaki ilk ziyareti Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü oldu.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü’nün gerek sportif gerekse de sosyal sorumluluk anlamında yapmış olduğu projeleri yakından takip ettiklerini söylerken, "Bu anlamda Beykoz'da çok özel bir yeri olan Rüzgarlıbahçe Spor Kulübüne Başkanları Bayram Taşkıranlar, önceki dönem Başkanı Fatma Taşkıranlar nezdinde sevgi ve muhabbetlerim sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Özel gereksinim duyulan çocuk ve gençler için de yapmış oldukları Hippoterapi (At Terapisi) anlamındaki çalışmaları nedeniyle de ayrıca kulüp yönetimini kutladığını söyleyen Çömlekçi, “Beykoz’un, en üst lig olan TFF Kadınlar Futbol Liginde yıllardır mücadele veren kardeşlerime de bu anlamda kapılarını açtıkları için de teşekkür ediyorum. Biz ilçede herkesin, 7'den 70'e herkesin kadın, çocuk ve gençleri ile sporla buluşmasını destekliyoruz. Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünün de bu anlamda ilçe yerel yöneticileri tarafından desteklenmesini bekliyoruz" diye konuştu.

Öte yandan aynı zamanda MHP Beykoz İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı olan ve Rüzgarlıahçespor'da uzun yıllar gerek antrenör, gerekse de Yönetim Kurulu üyeliği de yapan Özkan Baş'a yetiştirdiği sporculardan özel bir ilgi vardı. Sporcuları ile hasret gideren Baş her zaman kulübünün yanında olacağının mesajını verdi.

MHP Beykoz İlçe Teşkilatının başlatmış olduğu spor kulüpleri ziyaretinde İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, İlçe Başkan Yardımcıları Özkan Baş, Adem Civelek, İsmail İrgören, Mehmet Çürüksu, Beykoz Belediye Meclisi Üyesi Bülent Gökdağ ve Bölge Başkanı Şenol Gör katılımcılar arasındaydı.

Spor Servisi

İşte Beykoz'un yeni spor kompleksi
Önceki İşte Beykoz'un yeni spor kompleksi
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz