Siyaset

MHP Beykoz Yönetimi, Merkez’de iftar yemeği verdi

MHP Beykoz Yönetimi, Merkez’de iftar yemeği verdi
04.06.2017 23:15
| | |
6383

Foto galeri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, On Çeşmeler Meydanında düzenlediği iftarla ilçe halkını ağırladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Teşkilatı, her yıl farklı mekânlarda düzenlediği iftar programını bu yıl On Çeşmeler Meydanında düzenledi. Yaklaşık 750 kişinin katıldığı iftar programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman'ın ev sahipliği yaptığı iftarda vatandaşlar yemek stantlarında uzun kuyruklar oluştururken, üniversite öğrencilerinden oluşan garson ekibi de yemek servisi yaptı.

Beykoz Meydanındaki iftar programı nedeniyle akşam saatlerinde trafik yoğunluğu meydana geldi.

Düzenlenen iftar yemeğiyle ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, "Geleneksel olarak yapmış olduğumuz MHP Beykoz iftarımız için bugün de buradayız. Ramazan ayı birlik ve beraberlik içerisinde geçireceğimiz on iki ayın sultanıdır" dedi.

Karaman, "Bu mübarek ayda tuttuğumuz oruçların, yaptığımız ibadetlerin Allah katında kabul olmasını niyaz ediyoruz. Bunun yanı sıra yardımın kardeşliğin beraberliğin iklimi olan ramazan ayının bu manevi atmosfer de ihtiyaç sahibi tüm insanlarımıza da maddi ve manevi el uzatmaları gerektiğini düşünüyorum. Fitre, zekat gibi dinimizin gerektirdiği vecibeleri gerektirdiği şekilde yerine getirerek ramazan ayımızı en faydalı şekilde geçireceğimize inanıyorum. İftarı yapmamıza Rabbim vesile kılmıştır. Şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum" ifadelerini kullandı.

Başkan Karaman ekibiyle birlikte vatandaşlara iftar yemeği dağıttı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haberler, MHP, İftar, Oğuzhan Karaman

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"