MHP Beykoz üyeleriyle Şahlanış Gecesi düzenledi

  • 0
  • 4061
MHP Beykoz üyeleriyle Şahlanış Gecesi düzenledi
MHP Beykoz üyeleriyle Şahlanış Gecesi düzenledi
MHP Beykoz üyeleriyle Şahlanış Gecesi düzenledi
MHP Beykoz üyeleriyle Şahlanış Gecesi düzenledi

Son dönemde MHP Beykoz Teşkilatı'na katılımlar artarken, düzenlenen Şahlanış Gecesi'yle bin üye bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanlığı'nca düzenlenen "Şahlanış Gecesi" Kavacık Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Programa, MHP MYK Üyesi Afşin Birben, MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Şenel Ustabaşı, Serdar Bıyıkoğlu, Umut Akbulut, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Ülkü Ocakları Beykoz İlçe Başkanı Serdar Aytaç, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve Muhtarlar, STK Temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.

İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş'ın da katıldığı etkinlikte, partiye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı.

Programda konuşan MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, Cumhur İttifakı'nın yalnızca ülkenin bekası için kurulduğunu, herhangi bir pazarlığa meze yapılmadığı kaydedildi.

Karataş, "Cumhur İttifakı'nın kuruluş felsefesi, amacı bellidir. Pazarlıklar yok. Milletin bekası, milletin geleceği için bir araya gelinmiştir" diye konuştu.

Başkan Çömlekçi “Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı olarak kısa süre içerisinde bin yeni üye ile birlikte çıkacağımız bu kutlu yolda tarihi bir ana şahitlik etmenin haklı gururu ve onuru içerisindeyiz." dedi.

 Milliyetçi Hareket’in Beykoz’da tarih yazacak iradeye ve kapasiteye sahip olduğunu salondaki kalabalıkla birlikte tescillediğini dile getiren Çömlekçi, şunları kaydetti:

"Milliyetçi Ülkücü Hareket dur durak bilmeden, heyecanlı ve haklı mücadelesini Beykozlular için sürdürmeye devam edecektir. Bugün yakmış olduğumuz kıvılcım, harlanacak büyük bir ateşin göstergesidir. Beykoz’u Milliyetçi Ülkücü Hareket’in kalesi yapmak için dur durak bilmeden mücadelemize devam edeceğiz, bu mücadelemizde yılmayacağız, yıkılmayacağız, Allah’ın izniyle başaracağız."

Haber Merkezi

Beykoz siyaseti geriliyor, oldu bittiye getiremeyiz
Önceki Beykoz siyaseti geriliyor, oldu bittiye getiremeyiz
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz