MHP Beykoz Teşkilatı 23 Haziran’ı konuştu

  • Güncelleme: 11.02.2020 18:16
  • Okunma: 10379 kez
  • Yorum: 0
MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın Anadoluhisarı Sabancı Öğretmen Evinde vermiş olduğu iftar yemeğine partinin üst düzey yöneticileri de katıldı.
MHP Beykoz Teşkilatı 23 Haziran’ı konuştu

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyeleri Nevzat Ünlütürk, Gübeyhan Saylan, Bölge Başkanı Ümit Gürbüz, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam’ında hazır bulunduğu iftar yemeği sonrasında konuşmalar yapıldı.

Beykoz’dan birçok MHP’li tanınmış simanın da katıldığı iftar yemeğinde konuşan Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, 31 Mart Seçimleri’nde bir takım hileli durumların söz konusu olduğunu ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda seçimin yenilenmesine karar verildiğini hatırlattı.

“Binali Yıldırım’ı İstanbul’a Başkan yapacağız”

Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP olarak Beykoz’da Cumhur İttifakı’nın ruhunu en üst düzeyde temsil ettiklerini sözlerine ekleyen Başkan Karaman, “bundan sonra da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Sayın Binali Yıldırım Bey için gecemizi gündüzümüze katarak, var gücümüzle; hak ettiği için, haklı olduğu için bu kutsal şehre hizmet etme noktasında gerçekten liyakat, ehliyet, ahlak sahibi olduğu için çalışacağız. Birlikte Yol yürüyeceğiz, Allah’ın izni, Genel Başkan’ımızın da takdirleriyle Binali Yıldırım’ı İstanbul’a Başkan yapacağız” şeklinde konuştu.

“Gemileri yaktık dönüşü yoktur”

Genel Başkan’larının talimatlarıyla Genel Başkan Yardımcılarının İstanbul’da karargah kurduğunu, kendilerinin de MHP Beykoz Teşkilatı olarak onların emrinde çalışacaklarını söyleyen başkan Karaman, “saha çalışmalarında ne gerekiyorsa, gemileri yaktık dönüşü yoktur” ifadelerini kullandı.

“Binali Bey İstanbul’un vazgeçilmezidir”

“Yüzde 10 civarında yeniden sayılan sandık sonucunda 29 binden 13 bine düşen oy oranlarında tabii ki hile ve usulsüzlük var. Biz bunun takipçisi olacağız…” diye konuşan Oğuzhan Karaman, “Binali Bey İstanbul’un vazgeçilmezidir” dedi.

İstanbul’da beş ana strateji

İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş’ta konuşmasında, bir gün içinde İstanbul’un 12 ilçesini ziyaret ettiklerini ifade ederek, bu ilçelerde Cumhur İttifakı’nın Adayı Binali Yıldırım ile ilgili 23 Haziran Seçimleri öncesi Genel Başkanımızın talimatlarıyla belirlenmiş 5 ana strateji ile faaliyetler yürüteceklerini söyledi.

“Beykoz’da muazzez bir başarı elde ettik”

MHP Beykoz İlçe Yönetimi’nin organize ettiği iftar yemeğinde Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’de süreci değerlendirdiği konuşmasında,  31 Mart Seçimleri’nde Beykoz’da muazzez bir başarı elde ettiklerini söyledi.

Beykoz’da Cumhur İttifakı’nın onurunu yere düşürmediklerini söyleyen Yönter, “Cumhur İttifakı’na hep birlikte sahip çıktık. Beykoz’da Cumhur İttifakı galip geldi ve Beykoz’da belediyeyi hak eden ehil bir insan aldı.  Bu AK Parti ile MHP’nin müştereken başarısıdır.” dedi.

31 Mart Seçimleri’ndeki sonuçlar nedeniyle teşkilatlarına teşekkür ettiğini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı, 31 Mart’ta Beykoz’da üzerlerine düşen görevi tamamlamış olsalar da bir eksikleri olduğunu ifade ederek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimleri’ni işaret etti.

“Ne yaptılar? Alenen oy çaldılar”

31 Mart’ta İstanbul seçimlerine şaibe ve şüphe bulaştırdıklarını söylene Yönter, “yolsuzluk yaptılar. Hakkımız gasp ettiler. Beykozlu kardeşlerimizin iradelerine kast ettiler. Ne yaptılar? Alenen oy çaldılar” dedi.

“İstanbul ecdadındır”

“İstanbul’un kader kandil’den belirlenemez… İstanbul’un kaderi Pelsinvanya’dan belirlenemez. İstanbul’un geleceği Türkiye muhaliflerince tayin edilemez. İstanbul Cumhurundur, İstanbul milletindir, İstanbul tarihindir, İstanbul ecdadındır. İstanbul 82 milyonun kucaklaşma ve kaynaşma adresidir” diye konuşan İzzet Ulvi Yönter, “Bizim sahte mağdur edebiyatı yapanlara karnımız tok. Bizim onlara sırtımız dönük. Çaldıklarının hesabını 23 Haziran’da verecekler” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz