MHP Beykoz İlçe Yöneticilerinden Kavacıkspor’a ziyaret

  • 0
  • 3141
MHP Beykoz İlçe Yöneticilerinden Kavacıkspor’a ziyaret
MHP Beykoz İlçe Yöneticilerinden Kavacıkspor’a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanlığı’nın ilçedeki sivil toplum kuruluşları ve spor kulüplerine ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda Kavacık Spor Kulübünü ziyaret eden MHP heyeti,  Yeşil - Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Enes Kararmaz ve Yönetim Kurulu üyelerince ağırlandı.

Kavacık Spor Kulübü Başkanı Enes Kararmaz ziyaret sırasında kulüpleri ile ilgili konuklarına bilgi verdi.

MHP İlçe Başkanı Emre Çömlekçi’nin,  çocuk ve gençler için spor kulüplerinin önemli bir misyonları olduğuna vurgu yaptığı ziyarette, Kavacık Spor Kulübü’ne de başarı dileklerinde bulundu.

Kavacıkspor Beykoz’un başarılı kulüplerinden bir tanesidir

Çömlekçi, Kavacık Spor Kulübünün, her yaş grubunda ve futbol akademisi bünyesinde yer alan futbolcu sayısı ve profesyonel kulüpler olmak üzere Türk futboluna kattığı değerler bakımından Beykoz’un başarılı kulüplerinden olduğuna değinerek, bunu yakından takip ettiklerini belirtti.

Kavacıksporumuza başarılar diliyorum

Emre Çömlekçi, Kavacıksporumuza,  “İstanbul SAL Klasman Grubu için kalan 2 maçında başarılar diliyorum inşallah amacına ulaşır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisinin Kavacık Spor Kulübü ziyaretinde, İlçe Başkanı Emre Çömlekçi’nın yanı sıra MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyelerinden Adem Yıldız ve Adem Ali Çavuşoğlu, Beykoz İlçe Teşkilatı Sekreteri Mehmet Çürüksu, İlçe Başkan Yardımcıları Ali Erdem, Hasan Bükçü, Eyüp Erkan ve Bölge Başkanı Celal Özkan hazır bulundu.

Spor Servisi

Ekrem İmamoğlu Beykoz Meydanının yeni halini paylaştı
Önceki Ekrem İmamoğlu Beykoz Meydanının yeni halini paylaştı
Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Sonraki Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal