MHP Beykoz İlçe Başkanından övgüyle söz etti

  • 0
  • 4527
MHP Beykoz İlçe Başkanından övgüyle söz etti
MHP Beykoz İlçe Başkanından övgüyle söz etti
MHP Beykoz İlçe Başkanından övgüyle söz etti
MHP Beykoz İlçe Başkanından övgüyle söz etti

14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde siyasi partilerin çalışmaları her geçen yoğunlaşıyor.

Beykoz'un da dahil olduğu, MHP İstanbul 1. Bölge 6. Sıra Milletvekili adayları Şahin Gürz, partisinin Maltepe Seçim Koordinasyon Merkezinde Anadolu yakası medya temsilcilerini konuk etti.

Dost Beykoz’dan Talip Ercan’ın takip ettiği toplantıda Şahin Gürz, MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Beykoz’da seçmeninin kendileri lehine olan ilgisinin her geçen gün artmasından dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Şahin Gürz’e, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Can Ildırı ve Maltepe İlçe Başkanı, aynı zamanda Maltepe Spor Kulübü Başkanı da olan Ömer Lefzan’da eşlik etti.

Bir saat süre ile devam eden medya buluşmasında, bu seçimde Cumhur İttifakı Adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı, kendi partilerinin ise hedefledikleri Milletvekili sayısı ile parlamento da yerini alacağını söyledi.

“Allah nasip ederse 14 Mayıs’ta ilk turda Cumhurbaşkanlığını çok güçlü biçimde kazanılacağına inanıyoruz. Akabinde de Milliyetçi Hareket Partisinin kimsenin beklemediği, kimsenin hesap etmediği bir oy ile meclisteki milletvekili sayısını arttıracağına inanıyoruz. Bunu nerden görüyorsunuz derseniz, sahadan görüyoruz. Bunu nasıl buluyorsunuz derseniz elini sıktığımız, halini hatırını sorduğumuz insanlardan aldığımız karşılıktan buluyoruz. Sahte anketler, paralı anketler partimizi her dönem zaten düşük gösterdi.” şeklinde konuşan Gürz, “2018 de yüze altı buçuk gösterilen Milliyetçi Hareket Partisi 11.2 aldı. Yani arada yüzde beş fark var. Bugün de yüzde 7, yüzde 7,5 oranda gösteriliyor. Yani 2018'den bu yana neyi kötü yaptık ki bizim oyumuz düştü.” dedi.

İYİ Parti’den MHP’ye geçiş var

Şu an sokakta terörün, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 14 Mayıs'tan sonra bölünüp bölünmeyeceğinin konuşulduğunu söyleyen Gürz, İYİ Parti’den Milliyetçi Hareket Partisine geçişlerin oldukça fazla olduğunu ve bunu da sahadaki seçim çalışmalarında gördüklerini ifade etti.

“Patates fiyatı, soğan fiyatı düzeltilebilir ancak vallahi, billahi 14 Mayıs sonrası kaybedilen bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir daha kazanılmaz. O yüzden gerçekten de partimize ciddi bir katılım var" dedi.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi’ye yönelik değerlendirmede bulunan Şahin Gürz şöyle dedi:  

Beykoz’da emre Çömlekçi’yi oldukça başarılı buluyoruz

“Beykoz'da çok liyakat sahibi, kıymetli bir ilçe başkanımız var... Emre Başkan Beykoz'da yetişmiş, Ülkü Ocaklar ve Milliyetçi Hareket Partisi tedrisatından gelmiş, Beykoz'da Ocak Başkanlığı yapmış, Ülkü Ocaklarında görev yapmış, partide görev yapmış... Bu silsileden geçtikten sonra da mahallesinde, bölgesinde sevilen bir kişilik ve şimdi de ilçe başkanı ve doğal olarak da vatandaşta karşılık görüyor”

Haber Merkezi

İmamoğlu Beykoz'da, açıyoruz, yapıyoruz, başlıyoruz...
Önceki İmamoğlu Beykoz'da, açıyoruz, yapıyoruz, başlıyoruz...
Tebrik Edi-yorum
Sonraki Tebrik Edi-yorum