MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi oldu

  • 0
  • 2951
MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi oldu

Birol Gür’ün MHP İstanbul İl Başkanlığından istifa etmesi sonrası İl Başkanı olarak atanan Sertel Selim ilçe başkanlıklarında değişikliğe gitti.

Bu çerçevede MHP Beykoz İlçe Başkanlığında da değişiklik öngörüldü. Oğuzhan Karaman görevini yine Ülkü Ocaklarından yetişen Emre Çömelikçi’ye devretti. Yaklaşık bir aydır çalışmaları devam eden süreç tamamlanırken, MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na Emre Çömlekçi’nin atandığı ilan edildi.

Emre Çömlekçi daha önce, Beykoz Ülkü Ocakları Başkanlığı, Maltepe Ülkü Ocakları Başkanlığı, Anadolu Yakası Bölge Başkanlığı ve İstanbul Ülkü Ocakları Teşkilat Başkanlığı görevlerini yürüttü.

Konuya ilişkin Dost Beykoz’a özel bir açıklama yapan Başkan Çömlekçi, 2023 Lider Ülke Türkiye Vizyonuna ilerlerken, bu büyük ve tarihi ana şahitlik etmek yerine bizzat bu tarihi olayın içerisinde mücadele etmek istediğini ifade etti.

“Türk Milletinin geleceği uğruna her daim ve her şartta mücadele edeceğim” diye konuşan Çömlekçi,  Beykoz'da Milliyetçi / Ülkücü Hareketin tek ses, tek yürek ve tek bilek olarak eskisinden daha güçlü bir şekilde sahada olacağını dile getirdi.

Çocukluk ve gençlik yıllarını doğup büyüdüğü Beykoz Akbaba Mahallesinde geçiren Emre Çömlekçi aslen Rizelidir. Çömlekçi evli ve 3 çocuk babasıdır.

Haber Merkezi

Beykoz Belediye Başkanı sorulara cevap verdi
Önceki Beykoz Belediye Başkanı sorulara cevap verdi
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz