MHP Beykoz, Kızılay'ın bağış çağrısına cevap verdi

  • 10.05.2020 00:46
  • Güncelleme: 10.05.2020 00:47
  • Okunma: 5205 kez
  • Yorum: 0
Kızılay Genel Merkezinden yapılan kan stoklarının alarm verdiği çağrısının ardından MHP Beykoz İlçe Başkanlığı bağış kampanyası düzenledi.
MHP Beykoz, Kızılay'ın bağış çağrısına cevap verdi

Kızılay’ın kan bağışı çağrısına MHP Beykoz İlçe Başkanlığı kayıtsız kalmayarak bir bağış kampanyası düzenledi.

Beykoz Meydanında düzenlenen bağış kampanyasına çok sayıda vatandaş destek verirken MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, yaptığı açıklamada Türkiye’nin aldığı tedbir ve ettiği yardımların dünya çapında ses getirdiğini kaydetti.

Karaman, “İnşallah en kısa zamanda normalleşme sürecine dönerek kucaklaşacağımız günler yakındır. Bu önlemler kapsamında Kızılay’ın kan stokları kritik noktaya gelmiş olup her zamankinden fazla kan bağışına ihtiyaç duyulmuştur.” dedi.

“Hayat kurtarmak senin kanında var”

Hayat kurtarmak senin kanında var” sloganıyla düzenlenen bağış kampanyasına ilişkin Oğuzhan Karaman, şunları söyledi:

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı, sosyal sorumluluk farkındalığı kapsamında “Hayat kurtarmak senin kanında var” sloganı ile yoğun katılımlı kan bağışı programı düzenledik. Kan bağışında bulunan tüm dava arkadaşlarım ve vatandaşlarımıza en kalbi duygularımla teşekkür ederim.

MHP Beykoz İlçe Başkanlığınca sosyal farkındalık anlayışıyla düzenlenen ve sosyal mesafeye dikkat edilen kampanyanın 39 ilçeye örnek olmasının yanı sıra sürekli hale getirilmesinin amaçlandığı belirtildi.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: MHP Beykoz, Oğuzhan Karaman, Kızılay

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz