Akif Taşdemir: Kaybeden Yüce Türk milleti olmuştur

  • 09.06.2015 10:08
  • Güncelleme: 09.06.2015 12:41
  • Okunma: 6837 kez
  • Yorum: 0
MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, 7 Haziran 2015 Seçimleri sonrası yazıl bir açıklama yaparak sonuçların istedikleri gibi olmadığını söyledi.
Akif Taşdemir: Kaybeden Yüce Türk milleti olmuştur

Sözde barışçıların istediklerini elde ettiklerine yer veren Taşdemir, şunları söyledi:

25. Dönem Milletvekili Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi olarak tüm Türkiye’de oyumuzu arttırsak da arzuladığımız noktaya ulaşamadık. Bizimle yürüyüp destek veren seçmenimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Ortaya çıkan tablo şudur ki; kaybeden Yüce Türk Milleti olmuştur.

Yine apaçık ortadadır ki AKP beslemesi, vatan, millet, devlet düşmanı, terör örgütü uzantısı, sözde barışçılar istediklerini elde etmişlerdir.  En alttan en üste tüm AKP’liler bu malum partinin barajı aşmasını eleştirse de ekmeklerine yağ süren kendileridir.

Çok yakın zamanda yapılan yolsuzluklar, talan edilen araziler, artan kadın istismarları, adam kayırmalar ve en önemlisi bölücü terör örgütü ile yapılan pazarlıklar AKP seçmenin canına tak etmiş ve alınan oylara da yansımıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi hem Beykoz’da hem İstanbul’da hem de Türkiye genelinde oyunu arttırmış milletvekili sayısını yükseltmiştir. Partimiz kadroları; üyesinden  ilçe başkanına, il başkanından genel başkanına vatan için bayrak için devletimizin bölünmez bütünlüğü için durmadan tüm gücüyle mücadelesine devam edecektir.

Ne Mutlu Türküm Diyene…

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz