MHP Beykoz İlçe Yönetimi görevden alınıyor mu?

  • Güncelleme: 28.02.2016 10:22
  • Okunma: 6983 kez
  • Yorum: 0
MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Sami Şahin, Beykoz İlçe Teşkilatının görevden alındığına yönelik yapılan yayınlara sert tepki verdi:
MHP Beykoz İlçe Yönetimi görevden alınıyor mu?

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Sami Şahin, Beykoz İlçe Teşkilatının görevden alındığına yönelik yapılan yayınlara sert tepki verdi:

MHP Beykoz İlçe teşkilatının ve Başkan Akif Taşdemir'in görevden alındığına yönelik iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı. Dost Beykoz, henüz dün akşam MHP Beykoz İlçe teşkilatı tarafından MHP'li eski Bakan Koray Aydın ve MHP Bitlis eski Milletvekili Halil İbrahim Oral'ın ağırlandığı bilgisine ve fotoğraflarına ulaştı.

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Sami Şahin ile de görüşen Dost Beykoz Haber Merkezi, ilçe teşkilatının görevden alındığına dair iddiaların doğru olmadığını bulguladı. MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir'in görevinin başında olduğuna dikkat çeken Sami Şahin, parti içerisinde olanların partiye aktif bir şekilde hizmet verenleri ilgilendirdiğine dikkat çekerek, "MHP'den ayrılarak başka partilerle yoluna devam edenler, bu parti üzerinden oyun oynamaktan vazgeçsinler. Biz, bu davaya emek veren hiç kimseye karşı acı laf etmeyiz ve ettirmeyiz ama yola başka partilerle devam edenlerin müdahale etmesine de asla izin vermeyiz! Beykoz İlçe Başkanımız Sayın Akif Taşdemir ve ekibi görevinin başındadır" dedi.

‘Fatih İlçe Başkanının görevden alınmasının ardından, Beykoz İlçe Başkanının da aynı şekilde görevden alındığı iddia edilmişti’

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Merkezi'nin Türkiye genelindeki 8 İl Başkanlığı'nı yeniden teşkilat kuruncaya kadar kapatması ve İl Başkanlarını da görevden alması, büyük tartışma başlatmıştı. Genel Seçimlerin yapıldığı 1 Kasım'dan sonra yaklaşık 4 ay geçmesine rağmen MHP içerisindeki muhalifler, bir Kongre sürecini henüz başlatamazken, aralarında Akif Taşdemir'in de bulunduğu Kongre yanlısı İlçe Başkanları hakkında da söylentiler başlamıştı. Yine parti içinde çıkan olayların ardından İlçe Başkanıyla birlikte görevden alınan Fatih İlçe teşkilatının ardından dün de MHP Beykoz İlçe teşkilatının görevden alındığı iddiası ortaya atıldı. Dost Beykoz'un sorularını yanıtlayan MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Sami Şahin ise söz konusu iddiaları sert bir dille reddederken, şunları anlattı:

MHP İl Yöneticisi Sami Şahin: “MHP’ye gönül vermiş hiç kimse için acı bir söz etmeyiz; ettirmeyiz!”

"Daha önce de Kongre ile ilgili düşüncelerimizi dile getirmiştik. Biz, MHP içerisinde yaşadığımız ya da yaşayacağımız olayları kendi içimizde yaşamak istiyoruz. Eğer geçmişe bakarsanız, bunu böylece yaptığımızı da görebilirsiniz. Parti içerisinde hizmet etmiş olan ve görevde olan, MHP'ye gönül vermiş hiç kimse için acı bir söz etmeyiz ve ettirmeyiz! Ancak artık MHP ile bağını kopartmış olan, başka partilerle yola devam eden 'eski MHP'li dostlarımızın da işlerimize karışmasını hoş karşılayamayız, izin veremeyiz!

MHP İstanbul İl Başkanımız Sayın Memet Bülent Karataş görevinin başındadır ve Genel Merkezimizin ardından İstanbul'daki tüm örgütlenmemizin sorumluluğunu taşımaktadır. Biz kendisiyle yaptığımız görüşmelerde, Beykoz İlçe teşkilatı ve İlçe Başkanı Sayın Akif Taşdemir ile ilgili herhangi bir rahatsızlığını işitmediğimiz gibi ilçede yapılan çalışmaları da ilgiyle takip ettiğini görmekteyiz. Dolayısıyla Sayın Akif Taşdemir, Beykoz'da görevinin başındadır ve ekibiyle birlikte ilçedeki ülkücü ruhun genç nesil eliyle geleceğe aktarılması adına çalışmalarına devam etmektedir."

WhatsApp İhbar Hattı:
 0 (541) 464 6673 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz