MHP Beykoz’dan Kavacıkspor’a ziyaret

  • 0
  • 1741
MHP Beykoz’dan Kavacıkspor’a ziyaret
MHP Beykoz’dan Kavacıkspor’a ziyaret
MHP Beykoz’dan Kavacıkspor’a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatının spor kulüplerine ziyaretlerinden birisi de Kavacık Spor Kulübüne gerçekleşti.

Emre Çömlekçi'nin İlçe Başkanlığına gelmesinin ardından Beykoz'da çok geniş bir kesimi ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatında sıra spor kulüplerinde.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü ziyaretin ardından bu kez Beykoz İlçesinde altyapıya verdiği ilgi ile dikkatleri çekmesini bilen Kavacık Spor Kulübü MHP heyetince ziyaret edildi.

Ziyarette Beykoz Belediye Meclisi Üyelerinden Bülent Gökdağ, İlçe Teşkilatı Spor Biriminden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Özkan Baş, İlçe Başkan Yardımcısı Şenol Gör, Adem Civelek, Mehmet Çürüksu, Uğur Öztürk ve İsmail İrgören hazır bulundular.

Gelen MHP Heyetini Kabul eden Kavacık Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Sportif Direktörü Murat Yılmaz, Başkan Yardımcısı Ulaş Atbaşı, Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Atbaşı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Kavacık Spor Kulübü Sportif Direktörü Murat Yılmaz Kulüp hakkında ayrıntılı bilgi aktarımında bulunurken Kavacıkspor olarak Beykoz İlçesinde Futbol Okulu anlamında en yüksek sayıda katılımcıyı bünyelerinde barındırdıklarının altını çizerken, "Biz futbolcularımızın sadece sportif anlamda başarıların odaklanmış değiliz. Atatürk'ün de ifade ettiği ilkeler gereği çevik, ahlaklı ve eğitimli, yarınlarda milli değerler ile yoğrulmuş nesiller oluşmasına katkıda bulunmalarına da katkıda bulunma düşüncesindeyiz. En alt yaş grubundan en üst A Takım düzeyinde forma giyen tüm sporcularımız bizim için değerlidir. Beykoz İlçesinde A Takım düzeyinde kadrosunun tamamın yakını kendi altyapısından hatta spor okulundan yetişmiş en ön sırada yer alan kulübüz." şeklinde konuştu.

Kapılarının ilçedeki tüm siyasi partilere ve sivil toplum kuruluşlarına açık olduğunu ifade eden Murat Yılmaz ilçe yönetiminde söz sahibi olan isimlerin spor kulüplerini ziyaret etmelerinin, onların sıkıntı ve beklentilerini takip edip öğrenmelerinin anlamlı olacağını aktardı.

Spor Servisi

İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer çıldırdı
Önceki İHH Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer çıldırdı
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi