MHP Beykoz’da renkli bayramlaşma

  • Güncelleme: 19.07.2015 18:39
  • Yorum: 0
Bayramın 2. günü İl Başkanlığı'nda bayramlaşan MHP'liler ilçe bayramlaşmasını 3. günde gerçekleştirdi.
MHP Beykoz’da renkli bayramlaşma

Beykoz'da bayramın 1. günü Belediye Meydanı'nda Beykoz Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bayramlaşma töreni, bayramın 2. gününde partilerin Beykoz İlçe teşkilatlarında devam etmişti. Bayramın 2. gününde MHP İstanbul İl Başkanlığı'na giden MHP'liler ise ilçe içindeki bayramlaşmayı son güne bırakmıştı. Bayramın 3. günü Beykoz Merkez'deki parti binasında bir araya gelen MHP'liler kucaklaşarak bayramlaştı. Yalnızca Dost Beykoz'un izlediği bayramlaşma sonrası MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, ilçedeki tüm vatandaşların bayramını kutladığını ifade ederek, "Herhangi bir ayrımda bulunmuyorum. Tüm Beykozluların Bayramını kutluyorum. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum" dedi.

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı'nda gerçekleştirilen bayramlaşma, oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşti. Akif Taşdemir'in Başkanlığı'nda bir araya gelen partililer, hem bayramlaştılar hem de güncel konularda düşüncelerini ortaya koydular. Özellikle gündemde olan koalisyon görüşmelerini masaya yatıran partililer, bu sırada parti olarak muhalefette kalacaklarına inandıklarını anlattılar. AK Parti'nin CHP ile bir koalisyon kurma olasılığının yüksek olduğuna dikkat çeken MHP'liler bu sırada olası koalisyon sonuçlarını da değerlendirerek, görüşlerini tartışmaya açtılar.

MHP’li Taşdemir: “Herhangi bir ayrım yapmadan tüm Beykozluların bayramını kutluyorum”

Bayramlaşmanın ve sohbetin ardından Dost Beykoz'un özel sorularını yanıtlayan MHP Beykoz İlçe Teşkilatı Başkanı Akif Taşdemir ise herhangi bir ayrım yapmadan tüm ilçedeki vatandaşların bayramını kutladı. "Bildiğiniz gibi biz MHP'liler din konusunda oldukça hassas bir partiyiz. Bu nedenle hem Ramazan ayının hem de bayramın bizim için çok büyük bir önemi vardır. Ben herhangi bir ayrım yapmıyorum: Beykoz'da yaşayan MHP’lilerin olduğu kadar AK Partililerin de CHP'lilerin de diğer partililerin de bayramını kutluyorum" diyen Akif Taşdemir, siyaseten de önemli bir mesaj vermiş oldu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz