MHP Beykoz'da Oğuzhan Karaman ile devam edecek

  • Güncelleme: 10.08.2020 09:06
  • Okunma: 5133 kez
  • Yorum: 0
MHP Beykoz İlçe Başkanlığı 22 Ağustos günü kongre yapacak. Kongre sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapılacak.
MHP Beykoz'da Oğuzhan Karaman ile devam edecek

MHP İstanbul İlçe kongreleri başladı. Beykoz İlçe Kongresi ise 22 Ağustos Cumartesi günü yapılacakken, İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman aday olduğunu açıkladı.

Açıklamasında, kongrenin sadece delegelerini katılımı ile yapılacağını ifade eden Karaman, Genel Merkezin ve İstanbul İl Başkanlığı'nın talimatlarının bu doğrultuda olduğunu ifade etti.

Sadece delegeler katılabilecek

"Dünyada ve ülkemizde, malum olan Kovid-19 salgını nedeniyle bilim kurulunun görüşleri ve Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda, kongremiz sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapılacak, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle kongreye sadece hazirun listemizde yer alan delegeler katılabilecektir" ifadelerini kullanan Oğuzhan Karaman, dualarını esirgemeyen bütün ülküdaşlarıma şükranlarımı sunuyorum" dedi.

"Kongremizin ilçemize ve ülkemize hayırlara vesile Cenab-ı Allah'tan olmasını niyaz ediyorum" diye konuşan Karaman, "inşallah insanlık olarak bu zor günleri atlatarak, tüm ülküdaşlarımız ile kucaklaşacağımız, toylarımızda bir araya gelmek üzere bütün dava arkadaşlarıma selam ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Öte yandan MHP Genel Merkezinin ilçe kongrelerine tek adayla gitmeyi öncelediği bilgisine ulaşıldı.

Haber Merkezi 

 

Anahtar Kelimeler: MHP, Beykoz, Kongre, Oğuzhan Karaman

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz