MHP Beykoz’da kongre sonrası görev dağılımı

  • Güncelleme: 09.10.2020 17:41
  • Okunma: 4973 kez
  • Yorum: 0
MHP Beykoz İlçe Başkanlığı 22 Ağustos günü yapılan olağan kongrenin ardından görevlendirme yaptı.
MHP Beykoz’da kongre sonrası görev dağılımı

Kongrede İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Oğuzhan Karaman, ilçe binasında gerçekleşen ilk yönetim kurulu toplantısının ardından birde basın açıklaması yaptı.

Karaman, açıklamasında, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın ve İstanbul İl Başkanı Sayın Birol Gür’ün olurlarıyla, 22 Ağustos 2020 günü yapılan 12. Olağan Kongrede, Beykoz İlçe Başkanı olarak göreve yeniden seçildiğini hatırlattı.

Karaman şöyle devam etti: “Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz ilçe teşkilatı olarak, makamlara ve mevkilere bakılmaksızın, davamızı en ileri nasıl taşırız düşüncesiyle, yönetim kurulumuzda görevlendirme çalışmalarımızı sonuçlandırmış bulunuyoruz.

En kısa zamanda ilçemize nasıl fayda/yarar sağlayabiliriz, ne tür faaliyetler de bulunup, vatandaşlarımızı partimize nasıl kazandırabiliriz gibi düşüncelerle, tüm ilçe yönetim kurulundaki dava arkadaşlarımızla, el ele vermiş ve görevimize başlamış bulunmaktayız.

Yönetimimizde yer ve görev alan bütün kardeşlerimin, nefislerini yenmiş, makam ve mevki sevdalısı değil, bir büyük davanın sevdalısı olduklarına adım kadar eminim.

Gönlü sevgiden geçen, yüreğinde merhamet duygusu taşıyan, saygı ve güven hissinin daima korunacağı anlayışımızla; Vatanımıza, Bayrağımıza, Dinimize, Milletimize, Turancılık Ülkümüze ve Beykoz’umuza hizmet edebilme arzusuyla çalışacağımıza, tüm Beykoz Halkının inanması tek temennimiz olacaktır.

Boşa geçireceğimiz, tek bir saatin dahi söz konusu olamayacağının bilinci ile; Parti içi görev dağılımımızı çok değerli Beykoz ilçe halkımız ve basınımızla paylaşıyor, Beykoz halkına ve değerli basınımıza, saygıyla duyuruyoruz.”

MHP Beykoz İlçe Yönetiminde yapılan görevlendirme ise şu şekilde oluştu:

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: MHP, Beykoz, Oğuzhan Karaman

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz