Siyaset

MHP Beykoz’da Akif Taşdemir ile yeni bir sayfa açtı

MHP Beykoz’da Akif Taşdemir ile yeni bir sayfa açtı
2014.08.30 00:00
| | |
7499

Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi MHP Genel Merkezi tarafından ülkedeki tüm il ve ilçelerdeki Başkanların görevden alınması sonrası, aralarında Beykoz'un da bulunduğu tüm MHP İlçe Yönetimlerine 'atama' yapılmıştı.

Bugün gerçekleştirilen basın toplantısında ise MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, kamuoyuna kendilerini tanıttı. MHP İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Ülkü Ocakları eski Başkanlığı yapmış bir isim olduğunu kaydederek, Olağan Genel Kurul toplantısına kadar ekibiyle birlikte görevi başında olduğunu kaydetti. Aslen Kars Çıldırlı olduğunu anlatan Altındağ, "Aslen Karslı olsak da 2 yaşımda geldiğim Beykoz'dan hiç ayrılmadım. Daha önce Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmıştım. Evliyim ve 10 yaşında bir oğlum var" diye konuştu. Lise mezunu olduğunu ve binaların mekanik aksamı işiyle uğraştığını belirten MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir,, güçlü bir kadroyla Beykoz'da Milliyetçi duruşu devam ettireceklerini ve MHP'ye gönül verenlerin beklentilerini karşılamak istediklerini söyledi.

Beykoz Dedeoğlu'nda bulunan Beykonağı Kafetarya'da basınla kahvaltılı sohbette bir araya gelen MHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, kendilerini ve hedeflerini anlattı. Tıpkı İlçe Başkanı Akif Taşdemir gibi Ülkü Ocakları'nda daha önce Başkanlık yaptığını kaydeden MHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Yerel Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Semih Altındağ, teşkilat içerisinden gelen kişiler olduklarını kaydederek, Beykoz'a yabancı olmadıklarını belirtti. MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ile ilgili basına bilgi de veren Semih Altındağ, "Başkanımız daha önce Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmıştır. MHP Beykoz Teşkilatı adına afişlerin asılması, saha çalışması konularında etkin görevlerde bulunmuş ve sorumluluk almıştır" şeklinde konuştu. İlçedeki basını takip ettiklerini ancak kendisinin Yerel Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı olması sonrası, bundan böyle daha da titizlikle incelemelerini sürdüreceğini anlatan Semih Altındağ, ilçede Milliyetçi Hareket Partisi'nin faaliyet ve çalışmalarıyla önümüzdeki süreçte halkın daha çok dikkatini çekeceklerini sözlerine ekledi.

MHP Beykoz İlçe Sekreteri Mehmet Pulant ise daha önce İlçe Başkanlığı görevinde bulunduğunu ve Beykoz'u diğer Yönetim Kurulu Üyeleri gibi iyi tanıdığını kaydetti. "Bizler, bir ülkü etrafında bir araya gelmiş, herhangi bir menfaat ve çıkar peşinde koşmayan, memleketini seven insanlarız" diyen Mehmet Pulant, MHP'nin merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş ile hayattayken yaşadıklarını basınla paylaştı. Siyasi anlamda ilçede muhalefet etmeye devam edeceklerinin altını çizen MHP Beykoz Genel Sekreteri Mehmet Pulant, AK Parti'nin uygulamalarında fark ettikleri eksiklikleri dile getirirken, Beykoz Halkı'nın çıkarını düşünerek hareket edeceklerini dile getirdi.

MHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri'nden Mehmet Pektaş da Beykozlu olduğunu ve ilçedeki gelişmeleri yakından takip ettiklerini kaydetti. Milliyetçi duruşun önemine de dikkat çeken Mehmet Pektaş, bundan sonraki süreçte MHP Beykoz Teşkilatı olarak daha aktif olacaklarını ifade ederek, "Beykoz'da yaşayan MHP'li olan - olmayan herkes bizi takip etsinler. Bizler eylem ve projelerimizle ilçede fark yaratacağız" dedi.

Kahvaltılı sohbetin ardından MHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, basına özel toplu fotoğraf vermek üzere objektiflere poz verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Semih Altındağ, Akif Taşdemir, İlçe Başkanı, MHP

reklam
4 Yorum
Abdullah kul31.08.2014 15:41:50

Güzel insanlardan oluşmuş güzel bir kadro, İnşaallah güzel işler yapıp güzel neticeler alırlar. Çok çalışmaları çok gezmeleri ziyaretler yapmaları İnsanların günüllerine girmeye çalışmalılar o zaman netice kendiliğinden gelir Allah doğru ve haklı işlerinizde yardımcınız olsun.. Kardeşlerim.

selim önder şerezdi30.08.2014 23:34:25

İHALE İLEMİ ALINDIĞI BAKANLIK TARAFINDAN DEVİR HAKKI KULLANILARAKMI VERİLİP VERİLMEDŞİĞİ BELLİ OLMAYAN BEYKOZ UN ÖZEL VE ÖNEMLİ ALANLARI VE BUNA BENZER BİRÇOK KONU VE SORULDUĞUNDA KABULLENİLMEYEN,SAHİPLENİLMEYEN,CEVAPLARI BİLE VERİLEMEYEN ÇALIŞMALARIN NELER OLDUĞU, VE BEYKOZ UN NADİDELİĞİNİ,YASAKLANMIŞ HER KÖŞESİNİ HALKINA SUNULACAK HALE SOKMANIN ÇALIŞMALARI YAPILMALIDIR! BUNU YAPARKEN SİYASALLIĞIN DIŞINDA HAREKET EDİLMELİ SİYASALLIK YOK EDİLMELİDİR! AMA DURUŞ UNUTULMADAN,ÜÇ HİLAL GÖNÜLLERDE

selim önder şerezdi30.08.2014 23:33:43

2) BİR ÇALIŞMA YAPILMASININ DÜŞÜNÜLMESİ GEREKMEKTEDİR! BÖYLE BİR ÇALIŞMAYLA FARKLI VE DOĞRULARIN YALANDAN AYRILMASI SAĞLANARAK BEYKOZ LU BEYKOZLULUĞUNU, YAŞAMALI, BEYKOZ OVASI BEYKOZLUNUN YUVASI OLMALI BASİT TAŞ DÖŞEMELERİ İLE DEĞİL BASİT DUVAR BOYAMALARI İLE DEĞİL,SONUÇLANDIRILAMAMIŞ SEÇİM VAATLERİ,ANİDEN AÇILMIŞ VE NEREYE NEDEN GİDECEĞİ BELLİ OLMAYAN YER ALTI KAZILARI! ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI BELLİ OLMAYAN ARITMA TESİSLERİ,

selim önder şerezdi30.08.2014 23:32:38

1) DAHA BİRÇOK DEĞİŞİKLİK VE YENİLİK OLACAK,SORGULAMA ,TAKİP,ETME,YERİNDE TESPİT , GEREKÇELERİ GEREKLİLİĞİ VE SONUÇLADIRILMASI,KİMİN NE YAPTIĞI NASIL YAPTIĞI,KİME NASIL YAPTIRILDIĞI NEDEN YAPTIRILDIĞI ALENİLEŞTİRİLİP, BEYKOZ HALKINA "YEREL BASIN" OLMASA!! BİLE, YENİ BİR TANITIM VE BUNLARI ÖĞRENME YOLU BULUNARAK ATILAN ADIMLARIN RAHAT ATILMAMASINA YÖNELİK,

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"