Siyaset

MHP Beykoz’a yeni İlçe Başkanı atandı...

MHP Beykoz’a yeni İlçe Başkanı atandı...
03.03.2016 22:26
| | |
10129

MHP Beykoz İlçe Başkanı olarak Genel Merkez tarafından atanan Oğuzhan Karaman, ilk kez Dost Beykoz'a konuştu. Devir teslim 4 Mart Cuma günü yapılacak.

MHP Beykoz İlçe Başkanı olarak Genel Merkez tarafından görevlendirilen Oğuzhan Karaman, ilk kez Dost Beykoz'a konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından İstanbul'daki 7 ilçeye yönelik yeni atamaların yapılacağı öngörüsü, yarın Beykoz'da gerçekleşiyor. MHP Beykoz İlçe Başkanlığını 2014 yılından bu yana başarıyla yürüten Akif Taşdemir, yerini Oğuzhan Karaman'a bıraktı.

Genel Merkez tarafından görevlendirildikten sonra ilk kez Dost Beykoz'a konuşan MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, çarpıcı açıklamalar yaptı. Ülkenin bugün her zamankinden daha fazla MHP'ye ihtiyacı olduğunu kaydeden Karaman, "MHP'deki mesele aslında 'yenisi geldi, eskisi gitti' meselesi değildir. Bizim derdimiz, ülkeyi içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarabilmektir. Partimiz ise güçlü kadrolarıyla bunu başarabilecek kudrettedir. Türkiye’nin ise her zaman MHP’ye ihtiyacı olmuştur ve bugün gelinen nokta bu ihtiyacı daha da hissettirmektedir" dedi.

‘Başkan Oğuzhan Karaman, 1971 Kars doğumlu olduğunu anlattı’

MHP Genel Merkezi tarafından Beykoz İlçe Başkanı olarak atanan Oğuzhan Karaman, ilçeye hiç de yabancı olmadığının altını çizerken, yaklaşık 20 yıldır Beykoz Çavuşbaşı'nda ikamet ettiğini söyledi. Dost Beykoz'un sorularını da yanıtlayan Oğuzhan Karaman, şunları söyledi:

"Ben, 1971 Kars doğumluyum. Yıllardan bu yana partimin çeşitli kademelerinde görev yapmış bir kişiyim. Daha önce Bahçelievler'de Ocak Başkanlığı yapmış, partimde de İl Başkan Yardımcılığı'na kadar yükselmek kendisine nasip olmuş, bir kardeşinizim. Beş kardeşimle birlikte yaklaşık 20 yıldır Çavuşbaşı'nda ikamet etmekteyim. Evliyim, 2 çocuk sahibiyim. Çocuklarım Beykoz'da okuyorlar."

MHP Beykoz İlçe Başkanı Karaman: “MHP’nin kurumsal kimliği güçlüdür!”

İlçe Başkanı olduğu partisiyle ilgili olarak da konuşan Oğuzhan Karaman, MHP'nin 50 yılı aşan bir geçmişi olduğuna işaret etti. Partisi MHP'nin kurumsal kimliğinin güçlü olduğuna dikkat çeken MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, partisinin sorunları en kısa sürede aşacak kudrete sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, MHP, İlçe Başkanı, Atama, Oğuzhan Karaman, Akif Taşdemir

reklam
4 Yorum
Adnan selcuk 14.07.2017 19:12:06

Babam 1978 te sehit oldu ve 40 yildan sonra sukur sehit kabul edildi FEHMI KASANOGLU ulkucu sehit oglu olarak bildirmek istedim

Ayhan Hebip16.05.2016 12:26:15

Ne guzel yazmıs bu kardesımız bende 50 yıllık bır mhp lı olarak yenılenmenın sart oldugunu dusunuyorum

Eski Beykozlu04.03.2016 21:07:01

Önce hayırlı olsun ancak, Sn Başkan diyor ki; "gayemiz Ülkeyi içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarmaktır" iyide Sn Başkan MHP kendi içindeki bu büyük sıkıntıyı gidermeden Ülkenin sıkıntısını nasıl? giderecek. Sn Bahçeli İktidar olmak istemiyor ki Ülkenin sıkıntılarını nasıl çözeceksiniz?

fuat04.03.2016 11:43:28

Hayırlı uğurlu olsun,ALLAH cc mubarek etsin.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"