MHP Bayramı köylerde geçirdi

  • Güncelleme: 05.10.2014 00:11
  • Okunma: 5222 kez
  • Yorum: 0
Kurban Bayramı dolayısıyla yapılacak olan bayramlaşmayı Genel Başkan Devlet Bahçeli'yle birlikte Abdi İpekçi'de gerçekleştirecek olan Beykoz MHP İlce Teşkilatı, Bayramın ikinci gününde vatandaşlarla kucaklaştı.
MHP Bayramı köylerde geçirdi

Sabahın erken saatlerinden itibaren Kavacık'ta bulunan MHP Beykoz İlçe Merkezi'nde toplanan partililer, Yönetim Kurulu'yla birlikte Beykoz'un köylerine doğru harekete geçti. Kısa zaman aralıklarıyla vatandaşlarla bayramlaşan MHP'liler yeni statüsü artık mahalle olan köylerde keyifli sohbetler gerçekleştirdi.Beykoz'un merkeze uzak köylerine gerçekleştirilen bayramlaşma ziyaretine MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir'in yani sıra İlce Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. MHP Beykoz Teşkilatlanma Başkanı Hüseyin Gizdişman, İlçe Başkan Yardımcıları Adnan Ceviz, İsmail  Hakkı Önerek, Burhan Bakır, Semih Altındağ ve Recep Yüksel'in de eslik ettiği ziyarette gündeme dair konular sohbet eşliğinde dile geldi. Ziyaretten olumlu izlenimler edinerek döndüklerini anlatan MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Dost Beykoz'a yaptığı özel açıklama da, vatandaşlarla yakından ilgilenmeye devam edeceklerini ve ilçede MHP olarak da aktif bir siyaset izleyeceklerini kaydetti.

Tüm Beykozluların mübarek Kurban Bayramı'nı kutladığını da ifade eden Taşdemir, Yönetim Kurulu ile birlikte ilçede önemli projeler geliştirdiklerini de sözlerine ekledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: MHP, Beykoz, Bayramlaşma, Akif Taşdemir