Son Dakika

Metin Torun net konuştu: Çözüm Var

  • 0
  • 10478
Metin Torun net konuştu: Çözüm Var
Metin Torun net konuştu: Çözüm Var

Yaklaşık 9,5 yıldır Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevini bırakarak, Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olmaya karar veren Kent Yönetim Uzmanı Metin Torun resmi olarak yarışa dahil oldu.

AK Parti Beykoz İlçe Merkezi’nde resmi müracaatını yapan Metin Torun, 9,5 yıl yapmış olduğu görev esnasında halktan görmüş olduğu teveccüh karşısında böyle bir karar aldığını ifade ederek, Beykoz belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile görüştüğünü ve Başkanın kendisine hayırlı olsun dileklerini sunduğunu söyledi.

Beykoz’un hizmete ihtiyacı olduğunu ve bunun daha bilimsel ve akademik yaklaşımlarla yapılması gerektiğini ifade eden Metin Torun, “dünyada hiç bir şey çözümsüz değildir, yeter ki üretecek akıla bilgi birikim ve ekibe sahip olun” dedi.

Bu anlayışla “Çözüm Var” sloganıyla yola çıktıklarını, bunca yıldır çözümsüz gibi gözüken birçok konunun Beykoz ve Beykozlunun lehine çözülebileceğini kaydeden Torun, “Gerçekten biz Beykoz’da AK Parti olarak çok büyük çalışmaların altına imzamızı attık.  Gerek alt yapı, gerekse mülkiyet sorunlarını belirli bir noktaya getirdik. AK Parti bayrağı altında, Allah’ın izniyle birçok sorunun üstesinden geldik. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımız daha bilimsel bir anlayışla devam edecektir” şeklinde konuştu.

Beykoz halkını hiçbir yere göndermeden bütün sorunları aynı üslupta çözeceğiz” diyen Torun, kısa ve öz bir deyişle, Beykoz’u daha yaşanır hale getireceğiz. Çözüm Var.” ifadelerine yer verdi.

Aday adayı olan eski beldiye Başkan yardımcısı metin Torun’a başarılar dileyen AK parti Beykoz İlçe başkanı Adem Sefer, “Genel Merkezimizin belirleyeceği aday ile birlikte Bizde AK Parti teşkilatı olarak arkasında olacağız, bu kim olursa olsun”  şeklinde konuştu.

“AK Parti kuruldu kurulalı Beykoz halkı her zaman arkamızda durdu, inşallah bundan sonra yapacağımız hizmetler ve halkımızın bizler ile bütünleşeceği çalışmalar neticesinde daha güçlü olacağız” ifadelerini kullanan Başkan Sefer, “bir bütün olacağız, bu bir hizmet yarışında kim uygun görülürse onunla maratonumuza devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi

AK Parti’de Çelikbilek enginliği
Önceki AK Parti’de Çelikbilek enginliği
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz