Metin Külünk işe Beykoz’dan başladı

  • Güncelleme: 29.03.2021 13:32
  • Okunma: 6093 kez
  • Yorum: 0
Geçtiğimiz Çarşamba günü yapılan kongrede AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu’na seçilen Metin Külünk Beykoz’da temaslarda bulundu.
Metin Külünk işe Beykoz’dan başladı

Beykoz Çavuşbaşı bölgesinde Engin Karakaya,  Halit Sakallı ve Nihal Zorlu Sakallı ile birlikte çeşitli ziyaretler yapan Metin Külünk, sağlıkçıların ve esnafların yanısıra hanelere de konuk oldu.

Her gittiği haneye hediyelerle giden Metin Külünk, çocukları sevindirmeyi ihmal etmezken, ihtiyaç sahiplerine de desteklerde bulundu.  Çavuşbaşında bir çok bölgeyi dolaşan Metin Külünk, uğradığı Beykoz 6 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde sağlıkçılara yakın ilgi gösterdi.

Daha önce milletvekili olduğu sırada Beykoz’da sık sık vatandaşlarla biraya gelen Külünk, AK Parti Merkez Yönetim Kurulu’na seçilmesinin ardından ilk ziyaretini yine Beykoz’a yaptı. Külünk’ün Beykoz Özel Proje Alanı ilan edilmesinde ciddi emekleri olduğu merhum belediye başkanı Yücel Çelikbilek ile sıkı bir çalışma yürüttükleri biliniyor.

Metin Külünk Beykoz benim vazgeçilmezimdir

AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Metin Külünk, Beykoz’un kendisi için ayrı bir önem taşıdığını, Beykoz’da Anadolu kültürünün hala yaşadığını görmenin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Metin Külünk, “siyaset bizim bakış açımızda uzun ince bir yoldur. Ve siyasette organik bağ olmasının da hiçbir önemi yoktur. Gönül bağı da bizim için yeterlidir. Biz milletimizle var olduğumuzun bilincindeyiz, siyaseti de milletimizle birlikte yapıyoruz. Onun için her fırsatta milletimizle bir araya geliyoruz” dedi.

Külünk yapmış olduğu ziyaretlerde edindiği izlenimleri AK Parti’nin ilgili birimleriyle değerlendirme fırsatı olacağını kaydetti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Metin Külünk, Beykoz, Çavuşbaşı