Spor

Mesudiyespor işi bitirdi

Mesudiyespor işi bitirdi
08.02.2016 13:43
| | |
3751

Lider İstanbul Mesudiyespor, Çakmak Stadı'nda konuk olduğu Selami Ali Yeşil Saha takımını 7-1 yenerek şampiyonluk için gün saymaya başladı.

İstanbul 1. Amatör Lig 18. Grup 18. Hafta mücadelesinde lider İstanbul Mesudiyespor, Çakmak Stadı'nda konuk olduğu Selami Ali Yeşil Saha takımını 7-1 yenerek şampiyonluk için gün saymaya başladı.

Zayıf rakibi karşısında baştan sona üstün oynayan İstanbul Mesudiyespor'un gollerini 17. dakikada Ali Sezer, 47, 54 ve 77.dakikalarda İshak Kuş, 52. dakikada Dinçer Kayhı, 58. dakikada Şeref Kuru, 67. dakikada Ali Özgül atarken Selami Ali Yeşil Saha takımının tek golü 74. dakikada penaltıdan Burak'tan geldi.

Bu sonuçtan sonra puanını 47'ye çıkaran İstanbul Mesudiyespor hafta arası sahasında oynayacağı Adalar maçından beraberlik  aldığı  takdirde matematiksel olarak şampiyonluğunu garantilemiş olacak. Bu sezon 2'si penaltıdan olmak üzere kalesinde toplam 3 gol gören İstanbul Mesudiyespor attığı 64 golle 1. Amatör Ligin en çok gol atan takımlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, İstanbul Mesudiyespor, Şampiyon, Selami Ali Yeşil Sahaspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"