Spor

Mesudiyespor Beykoz Belediyesi’nden arsa istiyor

Mesudiyespor Beykoz Belediyesi’nden arsa istiyor
02.08.2016 21:26
| | |
4225

İstanbul Mesudiyespor, Beykoz Belediyesi’nin kendilerine arsa tahsis etmesi durumunda tesis inşa edebileceklerini söylediler.

İstanbul Süper Amatör Ligde Beykoz’u temsil eden ekipler arasında yer alan İstanbul Mesudiyespor, Beykoz Belediyesi’nin kendilerine arsa tahsis etmesi durumunda tesis inşa edebileceklerini söylediler.

İstanbul Mesudiyespor Kulüp yetkilileri Dost Beykoz’dan Ümit Yılmaz’a yapmış oldukları açıklamada; en büyük sıkıntıları olan tesis konusunun çözümü için Beykoz Belediyesi’nin kendilerine arsa tahsis etmesini istediler.

Mesudiye Spor Genel Kaptan’ı Ferhat Erkan, "Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek'ten bize stadyum ve tesis yapımı için bir arsa tahsis etmesini istiyoruz. Arsa tahsis edilmesi durumunda tesisi ve stadyumu biz kendi olanaklarımızla yapacağız. Bizim bu konuda arayışlarımız devam etse de Beykoz Belediyesi’nin konuyla ilgilenmesinin yasal prosedürü kolaylaştıracağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

İki yıl üst üste şampiyon olduklarında değinen Erkan, yaklaşık 50-60 bin Mesudiyeli hemşerimiz Beykoz'da ikamet etmektedir. Beykoz'umuzun önemli bir nüfusunu teşkil ediyoruz. Stat arsası haricinde başka bir beklentimiz yok. Başkanımızın sesimize kulak vereceğine inanıyoruz. Önemli yatırımlar yaparak bu noktaya geldik. Yatırımlarımızın ve emeklerimizin boşa gitmeyeceğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Genel Kaptan Ferhat Erkan, “Bu sezon Beykoz’umuzu İstanbul Süper Amatör Lig'de temsil edeceğiz. Burada oluştuaracağımız heyecanla Bölgesel Amatör Lig (BAL)’e daha sonraki sezonda 3. Lige çıkmayı hedefliyoruz. Bunlar tesisle ve stadyumla yapılabilecek işler. Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek  Bey'den bizlere yardımcı olmasını rica ediyoruz. Yardımcı olacağına da yürekten inanıyoruz" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Arsa, Tahsis, Beykoz Belediyesi, Ferhat Erkan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"