Kültür

Mesudiyeliler Derneği'nde bayram

Mesudiyeliler Derneği'nde bayram
2014.10.07 00:00
| | |
2302

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği’nin Kavacık’ta bulunan Dernek Merkezi’nde Kurban Bayramı’nın 3. Günü bayramlaşma vardı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 2. Dönem Beykoz Belediye Başkanı ve CHP Beykoz İlçe Başkanı Av. Şevket Arıkan, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, 5 ve 6. Dönem Belediye Başkan Yardımcısı Av. Yüksel Baki, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, birçok köy dernek başkanı ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu bayramlaşma da konuklara geleneksel yemek olan “keşkek” ikramında bulunuldu.

4. Dönem İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Faruk Başaran’ın vefatı sebebiyle bayramlaşma saatinin 20 dakika sonrasında davetlilere bayram mesajını ve mazeretini açıklayan Şevket Arıkan, erken ayrılma mesajının yanlış anlaşılmaması için Sayın Belediye Başkanı’na selamları ile itilmesini belirterek erken ayrıldı.

Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve sanatçı Erol Aydoğan konuklara hitaben yaptıkları konuşmalarda bayramların toplum için önemine vurgu yaparak davetlilerin bayramını tebrik ettiler.

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ordu Mesudiyeliler Derneği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"