Spor

Mesudiye hazırlıkta Kanlıca’ya fark attı

Mesudiye hazırlıkta Kanlıca’ya fark attı
31.08.2016 14:55
| | |
2375

İstanbul Mesudiyespor, Kanlıcaspor ile yapmış olduğu hazırlık maçını 4 – 0 kazandı.

İstanbul Süper Amatör Lig 10. Grup ekiplerinden İstanbul Mesudiyespor ve 1. Grup takımlarından Kanlıcaspor hazırlık maçında Paşabahçe Stadında karşılaştı.

Mücadeleyi İstanbul Mesudiyespor 4-0 kazandı.

İlk 40 dakikası İstanbul Mesudiyespor'un pozisyon arayışında olduğu düşük tempoda oynanan karşılaşmanın sonraki bölümlerinde tempoyu artıran İstanbul Mesudiyespor karşılaşmadan farklı bir skorla galip ayrıldı. İki gün önce oynadığı Çavuşbaşıspor maçında 30.dakikadan sonra oyundan düşen Kanlıcaspor bu maçta temposunu 10 dakika daha artırarak güçlü rakibi karşısında iyi bir direnç gösterdi.

Henüz 10 önce çalışmalara başlayan Kanlıcaspor'da hatlar arasındaki kopukluğun yavaş yavaş düzeldiği ve takım olma yolunda ilerleme kaydedildiği görüldü.

Buna karşılık İstanbul Mesudiyespor, Kanlıcaspor karşısında çok rahat bir oyun oynadı.Adeta antrenman temposunda oynanan mücadelede kalesinde sadece 

1-2 pozisyon gören İstanbul Mesudiyespor yorucu geçen antrenmanlardan sonra oldukça rahat bir karşılaşma oynadı.

Kanlıcaspor antrenörü Salih Şener maç boyunca çok fazla oyuncu değişikliği yaparken,İstanbul Mesudiyespor antrenörü Aşkın Karadeniz iki devrede iki farklı 11'le mücadele etti.

Kanlıcaspor karşısında İstanbul Mesudiyespor'un gollerini 30.dakikada Emrah 55,58 ve 65.dakikalarda Şeref Kuru  kaydetti. Mücadeleyi yaklaşık 50-60 kişilik bir seyirci topluluğu takip etti.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: İstanbul Mesudiyespor, Kanlıcaspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"